Hatayspor, Jose Luis’i kadrosuna kattı

Spor Göt Süper Kütle ekiplerinden Atakaş Hatayspor, 31 yaşındaki forvet oyuncusu Jose Luis’i 1 yıllığına renklerine bağladı.

Hatayspor Fahri Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Cidal, Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi ve Hayat Merkezi’nde düzenlenen imza töreninde, henüz ilk Braga, Porto, Lokomotiv Moskova, Gil Vicente kadar kulüplerde biçim giyen Luis’in takıma kilolu katacağını söyledi.

Bu mevsim ligde istediklerini sonuçları alamadıklarını belirten Savaş, şöyle konuştu:

“Atakaş Hatayspor 3 yıldır Süper Küme’de. Bu sene istediğimiz sonuçları alamadık. Taraftarlarımızda bizden alıntı istedi. Tığ dünyaca adlı Jose Luis’i aktarma ettik. İnşallah sair santraforlarımızla Atakaş Hatayspor’umuzu başarıdan başarıya koşturacaklar. İlk puanımızı geçen hafta aldık, bundan ahir haftalarda puanlarımızı alamaya bitmeme edeceğiz. Geçkin Christian Atsu’yu, zaman de Jose Luis inşallah Tutturgaç Hatayspor’umuza büyük ciddi katacak iki tane dünya starı. İngiltere’üstelik, İtalya’üstelik birçok yerde oynamış bu deneyimli arkadaşlarımız hem Türk futboluna hem birlikte Atakaş Hatayspor’a kalite getirecek ve futbollarıyla birlikte yardım sağlayacaklar diye düşünüyorum.”

Uğraş, takımın yapısına ve soylu erki şartlarına uyan aynı orta vadi oyuncusu arayışı süresince olduklarını üstelik tabir etti.

Yeni alıntı Luis ise Hatayspor’dahi olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Takımının başarısı üzere elinden geleni yapacağını kaydeden Luis, “Takımıma puanlar kazandırmaya geldim. Burada kudretli girmek istiyorum. Hatayspor’bile zaferler kazanıp Hatayspor ailesiyle bu arada hikaye yazmayı planlıyorum ve bunu başaracağından de eminim.” dedi.Share: