HEPSİBURADA İŞ ORTAĞIM PROJESİ, İSTANBUL’DA KOBİ’LERLE BULUŞTU

E-tecim markası Hepsiburada konuşu, kaliteli ve tehlikesiz e-tecim üzere kendisini seçen 88 bini fazla kâin hareket ortaklarına ve eskimemiş paydaşlarına sunduğu ‘Hepsiburada İş Ortağım? projesini söylemek amacıyla İstanbul’üstelik tıpkı izlence düzenledi. ?Hepsiburada İş Ortağım Buluşmaları’nın üçüncü etabına katılanlara özel avantajlar sunuldu. Akbank aksiyon birliğiyle işini şişirmek isteyen KOBİ’ler üzere ‘KOBİ Hareketi? başlatan Hepsiburada, hareket ortaklarına ve potansiyel satıcılarına verdiği ateş parçası desteği terennüm etmek için İstanbul, Ankara ve İzmir’birlikte tıpkısı sıra aktiflik düzenledi. Kâin ve eskimemiş hisse senedi ortakları amacıyla başlattılan projeyi Anadolu’ya de yaymayı amaçlayan ?Hepsiburada İş Ortağım Buluşmaları’nın üçüncü etabı ise zaman İstanbul’de çok sayıda pres sahibinin katılımıyla gerçekleştirildi. Buluşmada proje sebebiyle sağlanan destekler aktarıldı.

‘KOBİ’LERE EKSTRA KISIK? Programda mütekellim Hepsiburada Pazarlama Kadro Başkanı Ender Ibdai, ‘Banka kuruluşuyla yaptığımız ortak aktiviteyle Türkiye’nin farklı yerlerinden KOBİ’lerimize, önümüzdeki dönüş işlerini nasıl büyüteceklerini, e-ticaretin onlara şüphesiz aynı manivela olacağını inandırmak amacıyla buradayız. İzmir’birlikte, Ankara’dahi etkinliklerimizi yaptık. Şimdi dahi İstanbul’daki aksiyon ortaklarımıza e-ticaretin işlerini şüphesiz büyüteceklerini izhar etmek için bire bir toplantı yapıyoruz. Hele pandemiyle Türkiye’de e-tecim kısık aynı ivme kazandı. Bu da hep yaptığımız işlerin şişman benzeri ölçeğinin hareket ortakları aracılığından, veriş yeriyle yapıldığını düşündüğünüzde KOBİ’lere ekstra bire bir pahal geçmek. Burada onlara e-ticaret üzerinde kudretli olabilmeleri amacıyla nasıl ürünlerini kalburüstü tıpkı şekilde platformumuza koyabileceklerini, pazarlama faaliyetlerini kuşkusuz manivela kendisine kullanabileceklerini, aslında vasat üstünde bulunan on milyonlarca müşteriye nasıl ulaşabileceklerini gösteriyoruz’ açıklamasını yaptı.

‘EN ÖNEMLİ LAF FİNANSMAN? İş ortakları üzere sunu yetişkin konulardan birinin finansman olduğuna değinen Özgün sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Bu çerçevede teşrikimesai yaptığımız banka, onlara lazım desteği sağlıyor. Önümüzdeki dolaşma bile ‘Efsane Kasım’ dönemi. Satışların daha dahi artmasını bekliyoruz. Müşterilerin avantajlı fiyatlara ve uygun ifa koşullarına ihtiyaçları var. Bu çerçevede bankalar bizim üzere haddinden fazla yüce iş ortakları. Akbank’a bile bu çerçevede bize verdiği bindi amacıyla çokça teşekkürname ediyoruz.’

Share: