Highway AVM büyümeye bitmeme ediyor

Bolu’da Avrupa’nın sunu balaban otoyol üzeri aksata merkezi Highway Outlet, bünyesine kattığı bakir kafeteryalarla büyümeye bitmeme ediyor.

Bolu’da TEM Otoyolu üstünde bulunan Avrupa’nın yer balaban otoyol beden alışveriş tesisi Highway Outlet, kullanılmamış açılan kafeteryalarla alay malay büyümeye devam ediyor. Günün değme saatinde kahvehane keyfini artırmayı amaçlayan Gloria Jean’s Coffees, Türkiye’birlikte 139’uncu şubesini HighWay Outlet’te kahveseverlerin hizmetine açtı.

Acun üstünde kestirmece 50 ülkede bin 200’den çok şubesinde bakım vermekte olan ayraç, eskimemiş mağazalar açarak lezzetli aromaları kahveseverlerle buluşturuyor. Klasik espressolardan espressolu hususi karışımlara, hoş kokulu kahvelerden öz çeşitlerine büyüklüğünde birçok ürünü deneyimlemeye çağırma fail marka, konforlu habitat ve say alanları ile de oldukça ilgi çekiyor.

En nitelikli kahvehane çeşitlerinden meydana gelen iki yüze andıran kahve çeşidini kahveseverlere özenle hazırlayan ayraç, misafirlerinin hem zamandan hem bile lezzetten ödün vermeden lezzetli bir koyuverme vermesini sağlıyor. – BOLU

Share: