Içtimai Demokratlık Derneği’nden Ardahan’da Iktisat ve Tarım Paneli

ÖZKAN KARAKAYA

Sosyal El Erki Derneği (SDD) ve Ardahan Belediye Reisi Faruk Demir’in karı sahipliğinde 2 Fasıla Cuma günü, ‘Türkiye’nin Iktisadi, Zirai Durumu ve Ardahan Tarımı’ başlıklı açık oturum düzenlenecek.

SDD Yönetim Kurulu Üyesi Yan Karaca moderatörlüğünde SDD Umumi Başkanı ve sakat TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Genel Başkanı Sami Doğan, CHP Tutum Masası Üyesi ve sakat İzmir Milletvekili Rahmi Çok Türeli ile Cumhuriyet Altını Gazetesi Ankara Temsilcisi Sertaç Eş’in katılacağı Türkiye’nin Hesaplı, Tarımsal Durumu ve Ardahan Tarımı’ antetli siyasal, 2 Mabeyin’ta Ardahan Belediyesi Toplantı Salonunda yapılacak.

Panel karşı değerlendirmelerde bulunan SDD Umumi Heyet Üyesi Taraf Esmer, “2 Boşluk Cuma Ardahan Belediyesi Konferans Salonu’nda ‘Türkiye’nin Konuşu, Zirai Durumu ve Ardahan Tarımı’nın değerlendirileceği panelini gerçekleştireceğiz. 4 panelist arkadaşımızla gelişigüzel iktisadi ve zirai durumu ele alacağız. Bilcümle Ardahan halkını panele çağırma ediyoruz, utanmak ve sevgilerimi sunuyoruz” dedi.

Share: