İddialar göden bulandırıyor! 2 ovuşturma salonuna fuhuş operasyonunda 22 güç yakalandı

Afyonkarahisar İl Güvenlik Müdürlüğü Güvenlik Yazıhane Müdürlüğü Aktöre Seksiyon Amirliği fuhuşla savaşım çerçevesinde operasyonlarına bitmeme ediyor. 2’si fuhuştan başlamak için mecmu 4 suç kaydı olan R.Ö’nün işlettiği ve B.D isimli şahsın müteharrik olduğu Marulcu Mahallesi’nde bakım veren benzeri ovuşturma salonuna polis aracılığıyla takibe makbuz. Antrparantez 1’i fuhuş doğmak üzere 6 suç kaydı kâin A.A ile 3 nüsha suç kaydı kâin K.Ç şahısların eş işlettiği Hattatkarahisar Mahallesi, Atatürk Caddesi’nde elektrik gösteren bir ayrıksı masaj salonuna de teknik takibe alındı.

PARA KARŞILIĞINDA CİNSEL İLİŞKİ

İşyerlerinde masöz olarak müteharrik bayanların müşterileri elle amonyaklamak vasıtasıyla ekstra ecir aldıkları, ovuşturma yaptıkları müşterilerle anlaşmaları yerinde ovma salonu haricinde kendilerinin yahut müşterilerin seçtiği yerlerde dünyalık karşılığı seksüel ilişkiye girdikleri şeklinde kuvvetli tereddüt oluşması nedeniyle Cumhuriyet Altını Başsavcılığının teknik izleme çalışması başlatıldı.

50 KİŞİNİN İFADESİ ALINDI

Projeli mücahede sonucunda belirlenen 4 aynasız şahsın yakalanmasına müteveccih polis güçleri marifetiyle işler yapıldı. Bahse bahis adreslerde 4 kaba şahsın yakalandı. Ameliyat sırasında masaj salonlarında çalışan 18 kadının masöz olarak gerçekleştirme edildiği kaydedildi. İşyerlerinde yapılan aramalarda 1 skor sentetik hap, 12 bin 615 TL efektif ve dijital materyallere halk konuldu. Adli makamlardan alınan talimatlar doğrultusunda gerekli amal için Düzenlilik Idarehane Müdürlüğüne zeki ettirilen 22 şahıstan 3 kaka can gözaltına alınırken, 1 suratsız kişi ifadesi akabinde salıverildi. 6 eş masözün mağdur olarak ifadeleri alınırken 16 avrat şahsın ve bahse konu masaj salonlarına alıcı kendisine gittiği tespit edildi. 50 şahsın da ifadesine başvuruldu.

3 KİŞİNİN İŞLEMLERİ SÜRÜYOR

Temin edilen 3 ecnebi uyruklu şahıstan, 1 masöz, 2 işçi yabancı uyruklu karı zat ifadeleri akabinde vacip işler için Göçmen Kaçakçılığı Şube Müdürlüğüne konfirmasyon edildi. Gözaltına alınan R .Ö, A.A ve K .Ç isimli ibret şahısların işlemleri bitmeme ediyor.

Share: