Iğdır haberi: TMVL Süper Kupa finalinde kazanan Iğdır Masterler oldu

– TMVL Süper Kupa finalinde kazanan Iğdır Masterler oldu

SİNOP – Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi’nde final müsabakasında Iğdır Masterler takımı, Çaycuma temsilcisini 4-2 yenmiş ederek Süper Yürek’nın sahibi oldu.

TMVL Süper Yürek finalinde Iğdır Masterler takımı ile Çaycuma Veteranlar takımı, Sinop Gerze Şehir Stadı’nda yüz yüze geldi. Protokolün tribünden seyrettiği maçın önceki yarısı 1-1 eşitlikle sona erdi. Maçın ikinci yarısınında ise Iğdır Masterlar takımı 4-2 öne geçti. Maçın böylecene Süper Kupa’nın sahibi Iğdır temsilcisi oldu.

Bol gollü güzeşte karşılaşmanın böylece Iğdır Masterler Bando sorumlusu Ulvi Kulaklı, “Öncelikle Antalya’birlikte süper bir şampiyonluk geçirdik. Banal mükemmel kompakt oyunla rakiplerimizi eledik, finale kaldık. Finalde dahi Çorum kadar hareketli bire bir rakibi eleyerek Türkiye Şampiyonu olduk. Bunun akabinde Federasyon Kupası’nı kayran Çaycuma takımını üstelik burada 4-2 yendik. Iyice tıpkı karşılaşma oldu, tıpkı spor şehri olan doğunun incisi Iğdır’ı burada fena hâlde olta ettiğimizi düşünüyorum” diye niteleyerek konuştu.

Share: