İşadamı Eşin: “Erdoğan ve AK Fırka yemeden içmeden Türkiye’nin değil dünyadaki mazlumların da umudu olmuştur”

SELIM Fırka’nin Aydın’daki bayrak isimlerinden biri olan ve yapı sektöründeki yatırımları ile dünyanın zorlu haddinden fazla ülkesinde tanınan işadamı Rıdvan Eşin, DÜRÜST Fırka’nin kuruluşunun 21. yılı dolayısıyla yaptığı açıklamada “Recep Tayyip Erdoğan ve DOĞRU Tümen yemeden içmeden Türk siyasetinin değil dünyadaki mazlumların dahi umudu olmuştur” dedi.

Tarih boyunca insanlığa yıpranmamış istikametler kazandıran Küçük Asya insanının, 14 Ağustos 2001 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi (DOĞRU Öğür) ile adeta umutlarının yeşerdiğini belirten Rıdvan Eşin; “DÜRÜST Fırka ve Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye mehabetli ve stratejik tıpkı mevki konumuna gelmiştir. YANLIŞSIZ Parti Allah’ın rızasını, milletin desteğini, ümmetin duasını, insanlığın sevgisini hedefleyerek kurulmuş ve kuruluşundan bugüne büyüklüğünde dahi ayrımsız tatlılıkla, yaptıklarıyla ve duruşuyla milletin hayallerini gerçekleştiren, muazzam bire bir ümmetin umutlarını canlandıran, insanlığın önünde bakir kapılar açan aynı parti olmuştur. Türkiye’nin serencam 20 yılının mimarlık olmanın yanı sıra, 2023 hedefleri, 2053 ve 2071 vizyonları ile de ülkenin istikbaline iştahlı AK Öğür milletimizin özlemlerinden ve taleplerinden doğmuştur. 14 Ağustos 2001’üstelik Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde arkasındaki milyonlarla kutlu yola sâdır DOĞRU Fırka, ‘Artık tek şey eskisi kadar olmayacak’ şiarıyla millete hizmet uğrunda seçme tür meşakkatle, badirelerle boğuşarak bugünlere gelmiştir. Bana bakarak 14 Ağustos 2001 Türkiye’nin şahlanışının başlatıldığı tarihtir” dedi.

“Mazlumların ve İslam aleminin umudu olmuştur”

YANLIŞSIZ Fırka ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye’nin mazlum halkların ve İslam aleminin umudu haline geldiğini tamlayan Rıdvan Eşin, açıklamasının devamında “Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada güçlenmesini hazmedemeyenler seçme türlü çok oyunlarıyla, muhannet emellerle ülkemizi, yıldırmayı hedeflemiş, eski Türkiye’ye taklip hevesleri kursaklarında kalmıştır. Türkiye’yi Erdoğan’sız ve SELIM Fırka’siz terk teşebbüsleri daima ellerinde patlamıştır. DOĞRU Parti ve Erdoğan ile Türkiye’nin elan birlikte güçleneceğine olan inancımız tamdır. Milletine efendilik etmeyi değil, hizmet etmeyi nişan edinen ve Türkiye politika tarihine damgasını vuran DOĞRU Öğür’nin 21. yaşı hümayun olsun” ifadelerine vadi verdi. – AYDIN

Share: