İstek kıvılcım cinneti: İstedikleri çiftetelliyi ‘hemen çalmadı’ diye müzisyeni öldürürcesine böyle dövdüler

İstek çıngı cinneti: İstedikleri çiftetelliyi ‘hemen çalmadı’ diye müzisyeni öldürürcesine böyle dövdüler

BURSA – Ankara’birlikte müzisyen Haysiyet Şener’in istem nağme çalmadığı gerekçesiyle öldürülmesinin yankıları sürerken, bir arzu dehşeti bile Bursa’bile yaşandı. Bursalı müzisyen Özkan Süslerer’den ikbal namına çiftetelli çalmasını talip alkollü kişiler, “bir müddet bilahare çalacağım” demesine karşın 44 yaşındaki 3 bala babasını öldüresiye dövdü. O anlar asayiş kamerasına birlikte yansıdı. Müzisyenin 2 telefonu dahi kırıldı.

Bursa’bile ayrımsız cümbüş mekanında 10 emanet, istekte bulundukları parçayı 2. kere çalmadığı gerekçesiyle tartıştıkları müzikçi öldürürcesine dövdüler.

Olay, Mudanya ilçesinin Eşkel semtindeki ayrımsız eğlence mekanında meydana geldi. İddiaya göre, Mekana gelen 10 kişilik takım, o sırada sahnede olan müzikçi Özkan Süslerer’den 2. misil benzeri parçayı çalmasını istedi. Müzikçi Süslerer ise çiftetelliyi biraz sıra geçtikten sonradan gene çalacağını belirtti. Bunun üzerine 10 şahsiyet müzisyenle namzet olarak tartışmaya başladı, mekan çalışanları ile müşterilerinin araya girmeyi sözlü ağız dalaşı sonlandırıldı.

Molaya çıkmasını beklediler

Saldırganlar sahnedeki çalışanların benzeri süre molaya çıkmasını bekledi. Bu esnada Özkan Süslerer’in molaya çıktığını gören 10 can arka bahçede yakaladığı müzisyeni öldürürcesine dövdü. Olayı gören mekan çalışanları kavgayı gine ayırırken, durumu 112 Ivedi Davet Merkez’ine bildirdi. İhbar üstüne gelen esenlik görevlileri kaburgası hassas ve yüzü tanınmayacak hale gelen Süslerer’i hastaneye atıf ederken, uyanık ekipleri yaşanan olayla ilişik tahkikat başlattı.

Ölümden döndüğünü tamlayan 3 yavru babası müzisyen Süslerer,” Baziçe havası çalıyorduk. Yaklaşık 10 zaman bilahare sanatçının gelmesiyle müziğe ara verdik. Elan sonradan yanıma sahnede oyun oynayan müşterilerden biri geldi ve bana benzeri parçayı bire bir yol henüz çalmamı söyledi. Gine çiftetelli çalmamı istediler. Köle ayrımsız müddet bilahare gine çalacağımı belirttim. Ardından benimle küfürlü konuşmaya başladı. Ben yine sabırlı davranıp bire bir husus demedim. Bilahare bu 10 birey bana pusu kurdular. Itlak yapmamı beklemişler. Itlak yapmak amacıyla dip bahçeye çıkınca bir anda çarpma etmeye başladılar. Bire Bir kalem kaçamadım. Kaburgamda fay ve omzumda sınık oluştu. 3 gündür işe gidemiyorum. Bu kişilerden şikayetçiyim. 2 telefonum dahi kırıldı” diye niteleyerek konuştu.

Jandarma ekipleri güvenlik kamerasından belirleme ettiği zanlıları takip etmek için iş başlattı.

Share: