Itibar Zerey’in ismi Timsah Park’ta yaşayacak

Geçtiğiniz aylarda afiyet sorunları cihetiyle hayatını kaybeden Bursa spor tribünlerinin yüzü sıcak taraftarı Öz Saygı Zerey’in ismi Timsah Park’ta D4 nolu kapıya verildi.

Geçtiğimiz aylarda rahatsızlığı sonucu hayatını kaybeden Bursaspor’un yüzü sıcak taraftarı Onur Zerey ismi daha çok Timsah Park’ta yaşayacak. Yeşil-beyazlı tribünlerin koreografilerindeki esas mimarı olan Itibar Zerey’in ismi planlı tören ile Timsah Otopark Stadı D4 nolu kapıya verildi. Kapının açılış törenine Başbuğ Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyeleri; Sinan Topuk, Mehmet Zahit Yanar, Şaban Başıboş, Zerey ailesi, Bursaspor Vakfı Başkanı Ali Ademoğlu ve taraftarlar katıldı.

Komutan Banaz’dan ‘Yavru Kulübü’ müjdesi

Açılışta konuşan Başbuğ Ömer Furkan Banaz, “Değerli yâran, zaman bizler için haddinden fazla zer benzeri kardeşimizin ismini ölmezleştirmek üzere buradayız. Canan Saygınlık Zerey’i sizlere anlatmama bittabi icap yok ancak bizler amacıyla önemini tavzih etmek isterim. Canan kardeşimiz bu koca arma için; bulunduğumuz bu stadda gecelerce sabahlamış, daha iyi henüz iyice işlemler çıkarabilmek için karış karış bu stadın temas yerini ölçüp biçmiş, üste sevdasına ailesini birlikte katarak çok büyük işler yapmıştır. Bursaspor’umuzun elan ferah konumlarda bulunması için projeler üretmiş sistem ile bile bunları paylaşmaya duygusal atmıştır. Buradan müjdesini üstelik vermek isterim ki yeryüzü iri arzusu Çocuk Kulübü ile ilişik çalışmalarımızın serencam aşamalarına gelmiş bulunmaktayız. Bursaspor ismini; bütün spor kamuoyu marifetiyle hayranlık ile izlenen koreografileriyle, küresel ölçekteki fikirleriyle, yer önemlisi yürekten Bursasporluluğu ile sonraki dünyadan göçen kardeşimiz Saygınlık Zerey’i; inşallah burada bütün taraftarlarımızın göreceği tıpkısı noktada adını yaşatarak onurlandırmış olacağız. Birlik ve beraberliğimizin daima olmasını yüce Allahtan yalvarma ediyorum” ifadelerini kullandı. – BURSA

Share: