Kadınların tün yarısı mana verilemeyen bunaltıcı kavgası

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bir otomobilden inen 3’ü erkek 2 karı öz aralarında çarpışma ederken, kadınlardan birisi çevre yolunda yolun ortasında emekleyerek kaçmaya çalıştı. Ayrımsız yurttaş eliyle saniye saniye kaydedilen görüntüler, yürekleri ağızlara getirdi.

Olay, Turgut Özal Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İzmir istikametine ezgi halinde olan bir otomobilden inen ilkokul kişi öz aralarında evvel tartışmaya başladı. Kimsenin mazmun veremediği kavgada gazaplı kadınların kavgasını rical dahi zorlukla ayırdı. Kadınlardan bire bir tanesi yer yolu üstünde yolun ortasında emekleyerek kaçmaya başladı. Araçların çarçabuk geçtiği yolda görüngü esnasında tek otomobilin geçmemesi adeta faciayı önledi. Erkeklerden birisi, kendisini yolun ortasına atan kadını kucaklayıp otomobile bindirmeye çalıştı. Bu tam bir araçta bulunan sair eş emekleyerek karayolunun ortasına giden kadını tekme tokat dövdü. O anlar benzeri yurttaş marifetiyle saniye saniye kaydedildi.

Kameralara bu şekilde yansıyan ilginç olaydan sonradan şahıslar gine bire bir otomobil ile bölgeden ayrıldı. – AYDINShare: