Kahtalı: “YANLIŞSIZ Tümen milletin umudu yarınların güvencesi oldu”

AK Tümen Malatya Milletvekili Kağan Kahtalı, AK Öğür’nin 21′ inci yapılış sene dönümü dolayısıyla tıpkı kutlama mesajı yayımladı. Mesajında, AK Fırka’nin bir bakım partisi olduğunu anlatım eden Kahtalı, “Türkiye SELIM Fırka ile alay malay adeta küllerinden doğdu. Allah’a hamd olsun SELIM Tümen bu ülkede milletin umudu, yarınların güvencesi oldu” dedi.

AK Öğür’nin 21 yıl önce 14 Ağustos 2001 yılında kurulduğunu hatırlatan Kahtalı, DOĞRU Parti ile Türkiye’nin temas alanda büyüdüğünü ve kalkındığını belirtti.

Siyasi ve ekonomik krizlerin yaşandığı tıpkı dönemde DOĞRU Öğür’nin milletin umudu yerine kurulduğunu kaydeden Kahtalı, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde kurulan ve mensubu olmaktan çalım duyduğum SELIM Parti kurulduğu andan itibaren mazlumların umudu, milletin partisi olmuştur. Girdiği evvel seçimle birlikte milletin takdirini kazanarak göreve başlayan DOĞRU kadrolar ‘Büyük ve zinde Türkiye’ hedefi ve ‘Halka bakım Hakk’a hizmettir’ düsturu ile şeb-zaman demeden nazik bir kararlılıkla ve hizmette cızık tanımayarak ülkemizde iri bir değiş ve inkılap süreci yaşatmışlardır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki DÜRÜST Parti sayesinde ülkemizin başına bela olan terör finiş noktasına gelirken ülkemiz seçme alanda evcil ve milli projelerle mecmu dünyada adından alay ettirmeye başladı. Senelerce tıpkısı kangren kabil bu ülkenin etrafını kuşatan sorunlar AK kadrolar yardımıyla bir tane yegâne çözüldü, Türkiye lazım bölgesinde gerekse dünya siyasetinde iri tıpkı nümayiş üstlenerek yetişkin bir konuma geldi ve dünyada küçümseme sahibi ülkelerden biri olmayı başardı. YANLIŞSIZ Tümen zaman Türkiye’nin belki da 80 yılda alamadığı hizmetleri 21 yılda bu millete sağladı ve milletin yarınlara olan umudunu ve güvencesini garanti altına aldı. DOĞRU Öğür bu milletin ta kendisidir, DÜRÜST Fırka bire bir hal ve bakım partisidir. İçerisinde bulunduğumuz yıpranmamış dönemde dahi Türkiye’yi kalkındıracak, Türkiye’yi ileriye taşıyacak, yıpranmamış dünya düzeninde Türkiye’nin daha kuvvetli ve dallı güllü benzeri şekilde yerini almasını sağlayacak olan parti gene SELIM Tümen’dir. Ego bu vesileyle mensubu olmaktan saygınlık duyduğum milletin partisi SELIM Tümen’nin 21’inci yılını kutluyor ilkin Cumhurbaşkanımız gelmek için milletimize sayısız hizmetlerde bulunan hep DOĞRU kadrolara teşekkürname ediyorum. 2023 hedefine emin adımlarla gittiğimiz bu yolda partimize başarılar diliyor ve bizlere 21 yıldır güvenen milletimize şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine vadi verdi. – MALATYA

Share: