Kargaşa haberleri! Altınordu’da yüzler gülüyor

Spor Makat 1. Lig’üstelik bu mevsim geçmiş galibiyetini düz Altınordu’de yüzler gülüyor. Al-lacivertlilerin deneyimli oyuncularından Erdi Dikmen, Rıdvan Cömert ve taze oyunculardan Metehan Yılmaz, yengi serisi yakalamayı hedeflediklerini söyledi.

Spor Mabat 1. Lig’in 8. haftasında deplasmanda Tuzlaspor’u 1-0 mağlup ederek önceki galibiyetini düzlük Altınordu’de yüzler gülüyor. Ligin 6. haftasındaki Göztepe mücadelesi öncesinde yapılan ısınma hareketleri esnasında sakatlanarak Göztepe ve Keçiörengücü maçlarını eşkâl giyemeyen Ahmet İlhan Biçim, Tuzlaspor karşılaşmasında ikinci yarıda oyuna girerek attığı golle takımına 3 puanı kazandırmıştı.

“Ahmet İlhan Tarz dümenin başına geçti”

Altınordu’nun iki tecrübeli oyuncusu Erdi Dikmen ve Rıdvan Koçak de zeybek Ahmet İlhan Tarz’in yeniden dümenin başına geçtiğini söyledi. Erdi, pik çokça mebzul hazırlandıklarını belirterek, “Kadroda olan olmayan mecmu mızıka arkadaşlarımı kutlama ediyorum. Çokça iyi savaşım ettik. Ahmet İlhan Özek de tekrar takıma döndü ve geminin dümenine geçti. Ben bu galibiyeti geçen sezonun sonuç 10 haftasında nail olduğumuz maçlarının ilki olan Menemenspor maçına benzetiyorum. O maçta birlikte Ahmet İlhan golümüzü atmıştı. İnşallah bu galibiyetler devam edecek” dedi.

Takımın tıpkı ayrıksı tecrübeli oyuncusu Rıdvan Ahi birlikte, “Tuzlaspor maçında mücadeleyi bırakmadan oynadık ve kazanmasını aşina. Bu galibiyet tam taraftarlarımıza bergüzar olsun. Kaptanımız Ahmet İlhan Tarz bile sakatlıktan döndü. Bize koca tıpkı katkı sağladı. Ona teşekkürname ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Altınordu’nun Öz Köken Sistemi’nden yetişen tüvana oyuncularından Metehan Yilmaz, “Lige iyi başlayamamıştık. Tuzlaspor galibiyeti sekans galibiyetlerimizin başlangıcı peki” diye konuştu. – İZMİR

Share: