Kent merkezine nazil ayıyı görüntüleyen vatandaşın tepkisi gülümsetti

Site merkezine inen ayıyı görüntüleyen vatandaşın tepkisi gülümsetti

Sivas’ın Gemerek kaza merkezine inen ayı el telefonu kamerasına yansıdı

SİVAS – Sivas’ın Gemerek kaymakamlık merkezine nazil ayı el telefonu kamerasına yansırken, vatandaşın kocaoğlan karşısında verdiği aksülamel gülümsetti.

Sivas’ın Gemerek ilçesinde sabaha cebin 05.30 sıralarında ilçe merkezine inen kocaoğlan şaşkınlığa illet oldu. O anlarda fırın işletmesin da kâin Mahmut Delice, dışarıya çıkacağı sırada ayıyla karşılaştı. Andaç ölmezleştirmek üzere çökertme telefonuna sarılan Delicesine’in şaşkınlığı video kaydına yansıdı. Ayıyı görünce verdiği tepkiler ise izleyenleri gülümsetti. Delice’i gören kocaoğlan kaçarak uzaklaştı. Ayı güdük bire bir süre içerisinde gözden kayboldu.

“İlk kat başıma hakeza tıpkısı fenomen geldi”

Başına ilk kez böyle benzeri fenomen geldiğini belirten Mahmut Şahin, “Bu yaşıma kadar ilk kez başıma böyle tıpkı görüngü geldi. Sabaha cebin saat 05.30 civarında işlettiğim fırının taraf sokağında tıpkı ayının aşağıya akıllıca indiğini gördüm. Heyecanla o anda haddinden fazla ince kendisine kayda alamadık fakat ufak çaplı bir video kaydımız var. İlk posta başıma böyle aynı olay geldi. Görüş beni gördükten bilahare ürküp kaçtı. O tam birlikte peşine sokak köpekleri düştü. Bizde peşi sıra gittik ancak yetişemedik. İleride gine apayrı ayrımsız vatandaş ayıyı gördüğünü söylemiş. Gördüğümüz dolgunca oldu fakat inşallah tıpkısı elan gelmez. Kimsenin de karşılaşmasını istemem” şeklinde konuştu.

Share: