Kırşehir Belediyesi Bağ Bozumu Dönemi Ağırşak Kayıtları Başladı

Kırşehir Belediyesi’ne ilişkin Neşet Ertaş Kültür Müzakere Merkezi ve Sülale Dirim Merkezi Bağ Bozumu Dönemi kursları üzere kayıtlar başladı.

Kırşehir Belediyesi’ne sadık Neşet Ertaş Hars Müzakere Merkezi ve Karı Yaşam Merkezi Bağ Bozumu Dönemi kursları için hazırlıklar tamamlandı.Kurslara katılma uydurmak isteyenler, 26 Ilkgüz 2022 tarihine kadar araç yaptırabilecek.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Sonbahar Dönemi Kursları ile ilişkin şunları söyledi:

“12-26 Eylül 2022 tarihinde Kırşehir Ahali Terbiye Merkezi işbirliğiyle yaptığımız ve Sonbahar Dönemi amacıyla Neşet Ertaş Kültür Tekellüm Merkezi’nde anahtar aldığımız; Geleneksel Umum Sanatları, Görsel Sanatlar, Kişisel Hisse Senedi ve Enstrüman dallarında kurslarımız başlayacak. Karı Dirim Merkezi Bağ Bozumu Dönemi Kurs Kayıtları ise 19-30 Ilkgüz tarihleri beyninde alınacak.

Kırşehir’birlikte dinç ve okuyan gençlerimiz, kadınlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve toplumsal gelişiminin desteklendiği; ayrımlı alanlardaki kurslarla rastgele kesime seslenme eden Neşet Ertaş Ekin Konferans Merkezi ve Ocak Yaşam Merkezimiz, Bağ Bozumu Döneminde bile kurslarına çabukluk kesmeden bitmeme edecek.

Açtığımız kurslarımızın eski dönemlerde bile Kırşehirli hemşehrilerimiz eliyle okkalı ilgi gördüğüne tanık olduk. Kurslarımızla Kırşehir’üstelik sosyal hayata işve katarak ayrımlılık üstelik yaratıyoruz. Kırşehir’in gündeş aynı şehir olma önünde koca adımlarından biri namına gördüğümüz ‘Sosyal Belediyecilik’ anlayışımızın yeryüzü iyicene örneklerinden biri dahi kuşkusuz bu ve buna benzer ağırşak merkezlerimizdir.

Kurslarımıza karışmak isteyen hemşehrilerimiz Neşet Ertaş Kültür Tekellüm Merkezi Kursları üzere 0386 502 00 02; Aile Hayat Merkezi Kursları amacıyla ise 0386 212 83 59 – 0386 213 03 24 numaralar ile iletişime geçebilirler.”

Share: