Komutan Tandoğan: “Perşembe ilçemizde doğalgaz amacıyla çalışmalara başladık”

Ordu’nun Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Tadat Tandoğan, şehir merkezinde doğalgaz amacıyla çalışmalara başladıklarını söyledi.

Ordu’nun sakin şehir unvanına topluluk Perşembe ilçesinde yıllardır beklenen doğalgaz sorunu için çalışmalar başladı. Perşembe Belediyesi ekiplerinin destek verdiği icraat çerçevesinde önce olarak hafriyat ve altyapı çalışmaları başlarken, bu çalışmaların acul tıpkısı şekilde bitmeme edeceği bildirildi.

Çalışmaları durumunda inceleyerek yetkililerden vukuf düzlük Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Tadat Tandoğan, ilçede yıllardır beklenen doğalgaz sorununun tarihe karıştığını söyledi. Başkan Tandoğan, “Yaşar Doğu Caddesi üzerinde bugün itibariyle doğalgaz çalışmasına başlamış bulunuyoruz. Depolama alanımız ve saha teslimi proje çalışmasını sonlandırarak, doğalgaz firmamıza pompa ve atıf istasyonunu önümüzdeki hafta içerisinde konfirmasyon edeceğiz. Tekrar inşaat çalışmasına başlayarak, Perşembe merkezimizin doğalgaz ile buluşmasını sağlamış olacağız. Hezel verdiğimiz çalışmalarımızı tamamlamaya bitmeme ediyoruz, şimdiden vatandaşlarımıza leziz olmasını rica ediyorum” dedi. – KALABALIK

Share: