Konyaspor’un yıpranmamış transferi Uche Ikpeazu, Fenerbahçe maçına ıstampa vurdu

Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında Konyaspor, Eskişehir’dahi Fenerbahçe’yi mihman etti. Konya Büyükşehir Uray Stadyumu’nda mesnet yenileme çalışmalarının devam etmesi zımnında Yeni Eskişehir Stadyumu’nda oynanan karşılaşmayı Konyaspor 1-0 kazandı.

YENİ ALINTI UCHE IKPEAZU MAÇIN ÖNÜNE GEÇTİ

Maçın bir tane golünü kaydeden Konyasporlu Muhammet Demir’in adına 90. dakikada oyuna karışma olan yeşil-beyazlı ekibin Middlesbrough’dan bakir transferi Uche Ikpeazu ise icap görüntüsü gerekse maç içindeki hareketleriyle karşılaşmaya resmen nitelik vurdu.

KULLANICILAR PAYLAŞIM ÜSTÜNE PAYLAŞIM YAPTI

1.90’lık boyu ve diri fiziğiyle ilgi calip Uganda asıllı İngiliz forvetin Fenerbahçe kalesine gönderdiği tıpkısı şut birlikte direkten dönerken, maçı takip eden haddinden fazla sayıda toplumsal medya kullanıcısı Uche Ikpeazu üzerine paylaşımlarda bulundu.

İşte o paylaşımlardan bazıları;

– Eş çağ sonu canavarı kadar

– Bu kayırıcı sabaha büyüklüğünde koşsun izlerim, anca afsunlu koşuyor kim bayıldım

– Eş çok iyi külliyen saklıyor, bu tomar amacıyla aranan ileri uç oyuncusu benzer, gol de atmaya başlarsa 4 büyüklerden birine nakil yapar.

– Omuz genişliği 1.5 metre, kadem uzunluğu 2 metre, kapladığı düz 3 bakış 1 salon. Adamlar topçu değil bildiğin sefine almışlar.

– 2 dakika oynadığı maçta bütün ilişki odağını konusunda çekmiştir, anca bire bir dokunaklı abimizdir.Share: