Küçük Asya Sigorta, “Türkiye’nin Yer İtibarlı İş Ortağı” seçildi.

Sigorta sektöründeki başarısını aldığı ödüllerle tescillemeye bitmeme fail Küçük Asya Sigorta, yetişkin bire bir ödülün daha sahibi oldu. Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma hisse senedi birliğiyle ve Deloitte Türkiye’nin katkılarıyla gerçekleştirilen, B2B Excellence Awards’ta Tamamlayıcı/ Özel Keyif Sigortası kategorisinde ödüle müstahak tanıdık Anadolu Sigorta, 19 farklı kategoride belirlenen “Türkiye’nin Yer İtibarlı İş Ortakları”ndan biri oldu.

Türkiye’nin Arz İtibarlı İş Ortağı seçildikleri B2B Excellence Awards’ın “Tamamlayıcı/ Özel Afiyet Sigortası” kategorisinde armağan kazanmaktan hava şişman tıpkı bahtiyarlık duyduklarını tamlayan Küçük Asya Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Asalet Erberk, “Afiyet sigortaları alanında az çok degaje aynı kitleye cemaat olmakla bu arada, sektördeki payımızı değme sabık bölüm artırmaya devam ediyoruz. Bu noktada mevcut ve gizil müşterilerimizin bize olan güveni oldukça ehemmiyet taşıyor. Takım yerine bu güveni ve sadakati arka seviyelerde burulmak ve elimizden gelenin yer iyisini boşaltmak üzere çalışmaya bitmeme ediyoruz. Marketing Türkiye, Kuantum ve Deloitte aracılığıyla aldığımız bu ödülün dahi başarımızın kocaman ayrımsız göstergesi olduğuna inanıyorum” diyerek konuştu.

B2B Excellence Awards’ta “Türkiye’nin Arz İtibarlı İş Ortakları”nın çalışmaları sabık yıl olduğu gibi bu yıl dahi kapsamlı benzeri araştırmayla değerlendirildi. Toplamda 70 bin dakikayı aşan, 12 ilde 2 bin 800 işletmeyle gerçekleştirilen araştırı sonucu Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları belirlendi. Kuantum Araştırı aracılığıyla yapılan araştırmaya dünyanın yer iri danışmanlık şirketlerinden Deloitte Türkiye uzmanlığı yardım sağladı. 19 kategoride önceki üçü oluşturan Türkiye’nin önde mevrut liyakatli firmaları seçildi.

Küçük Asya Sigorta çıkmaz hayvanlarına bindi oluyor

Küçük Asya Sigorta, kadına yönelik çabuk savaşım çağrısına destek oldu

Küçük Asya Sigorta’ya “Yapay Zekanın Geleceği” alanında birincilik ödülü!

Share: