Liyakatli sportmen Ayşegül Aydın’dan Başkan Mehmet Cabbar’a müzakere

Develi Belediye Reisi Mehmet Cabbar, Kayserispor’dahi lisanslı futbol oynayan U14 Milli Topluluk oyuncusu olan Ayşegül Münevver’ı makamında ağırladı.

20-23 Ağustos tarihleri beyninde İstanbul Riva’de yapılacak U15 Milli Bando kampına bile çağırma edilen 2009 tevellütlü milli sporcu Ayşegül Görgülü’a hediye ikram eden Develi Şehremini Mehmet Cabbar, “Yavrularımızın spordaki başarıları göğsümüzü kabartıyor. Ayşegül Işıklı kadar gençlerimizin başarıları ve örneklikleri sebebiyle inanıyorum kim Develimizde spora olan sargı ve tabiiyet daha dahi artacak ve birçok alanda Develimiz sporda çekim merkezi haline gelecektir. Sporun gerekliliklerini yer domuzuna şekilde namına getirip milli formamızla uğraş etme başarısı gösteren yavrumuz Ayşegül Işıklı’ı ve onu yetiştiren ailesini tebrik kartı ediyor; başarılarının devamını diliyorum. Develi Belediyesi yerine yavrumuzun daim destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

Milli oyuncu Ayşegül Vazıh üstelik ilgisinden ve hediyelerinden ufuk Başkan Mehmet Cabbar’a teşekkür ederek Develi’yi bildirme pir şekilde belirtmek amacıyla var gücüyle mücadele etme sözü verdi. – KAYSERİ

Share: