Malatya İdman Yurdu’ndan nakil atağı

Lehçe Mektep Çocuğu Ayak Topu Ligi’nde (BAL) Malatya’yı piyes eden Malatya İdman Yurdu transfer atağı yaparak, dış transferde 10, iç transferde ise 7 futbolcuyla uyuşma imzalandı.

Transferle ilişkin namına izah fail Malatya İdman Yurdu Sportif Direktörü Ermiş Yiğit, sabık sezonlarda yaptıkları başarıların bitmeme etmesi ve kurumsal kendisine gelecek adına akva ayaklar ile gitmek adına kurnaz davrandıklarına dikkat çekerek, ustalık sorumlu Tuncay Selçuk ve apotr antrenörler Bedrettin Bulguru, Cuma Namazı Nasır ve Kaleci Antrenörü Alemdar Biçer nezaretinde yıpranmamış sezona hazırlıklarının devam ettiğini bildirdi.

BAL Ligi’nde iddialı olan Malatya İdman Yurdu bu zaman amacıyla dış transferde, Şanlıurfa Viranşehirspor’dan Burkay Ahmet Yazar, Ulubey Belediyespor’dan Furkan Pekşen, Isparta 32 Emre Spor’dan Sezer Dol, Dersim Spor’dan Mehmet Demin, Gazinatep FK’dan Mushap Çelik, Yeni Malatyaspor’dan Yusuf Aslanargun ve Yusuf Erdoğan, Sarıçam Kürkçüler Spor’dan Hakan Selçuk, Şanlıurfaspor’dan Samet Sürücü, Malatyaspor’dan Aykut Kar, iç transferde ise İsmail Kara, Serkan Çorak, Bahir Yaygı, Salih Özkul, İbrahim Öztürk, Mehmet Zincirkıran ve Batuhan Çelik ile anlaştı. – MALATYA

Share: