Manken Sair Ulusoy’un babası amacıyla Ankara’da cenaze töreni düzenlendi

– Manken Diğer Ulusoy’un babası için Ankara’da cenaze töreni düzenlendi

ANKARA – Gidiş Geliş kazası sonucu hayatını kaybeden model ve oyuncu Gayrı Ulusoy’un babası Zahmetli Miralay Haydar Ulusoy amacıyla Ankara’da cenaze merasimi düzenlendi.

Manken ve oyuncu Sair Ulusoy’un babası Emekli Albay Haydar Ulusoy’a, geçkin saat 15.00 sıralarında Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Turan Gündüz Bulvarı’nda açkı çarpmıştı. Elif N. yönetimindeki cip, Milli Savunma Bakanlığı lojmanları önünden yolun karşısına boşamak isteyen Mütekait Albay Haydar Ulusoy’a çarparak hayatının kaybetmesine amil olmuştu.

Emekli Miralay Haydar Ulusoy amacıyla bugün planlı cenaze merasimi ise Çankaya Adamakıllı Hükümdar Abdal Kültür Merkezi ve Cemevinde gerçekleştirildi. Düzenlenen törene Haydar Ulusoy’un eşi Bergüzar Ulusoy, kızları Nilay Ulusoy ve Özge Ulusoy katıldı.

“Şükürler olsun hakeza tıpkı insanın evladıyım”

Cenaze töreninde mütekellim Gayrı Ulusoy, babasının çok mebzul bir eş olduğunu dile getirerek, “Babamı hepiniz haddinden fazla iyi tanıyorsunuz. Bu dünyada zihayat bir melekti. Bir Nice insana AŞ verdi, hisse senedi verdi, korudu, kolladı. Aynı insandan bile ah almadığına çokça eminim. Anneme haddinden fazla bereketli bir kayırıcı bize haddinden fazla gani ayrımsız cet oldu. Bütün burada onu ne kadar çokça seviyor görüyorum. Herkesin karşı neler düşündüğünü dahi biliyorum. Okuyorum, hiç tanımayan insanlar bana ulaştılar; babamın ne kadar mebzul aynı eş olduğundan bahsediyorlar. Şükürler olsun böyle aynı insanın evladıyım. Damarımda, hücremde rastgele şeyimde bırakıp gittiğine inanmıyorum, benim içimde yaşayacak ve gidilecek güzel bir yer varsa bunu arz çok hak fail babam. O yüzden yalnız dualarınızı istiyorum.

Share: