MHP Aliağa’dan aşure ikramı

Ulusalcı Akım Partisi (MHP) Aliağa İlçe Başkanlığı, Muharrem ayı nedeniyle alaca aş dağıttı.

Ulusçu Hareket Partisi (MHP) Aliağa İlçe Başkanlığı, Muharrem kocaoğlan nedeniyle Demokratlık Meydanı’nda tıpkısı izlence düzenledi. Aliağa Biçim Camii İmamı Recep Uğraşkan marifetiyle yapılan duanın arkası sıra hazırlanan aşureler, biricik biricik vatandaşlara izzetüikram edildi.

MHP Aliağa İlçe Başkanı Nuray Aydemir, programda yaptığı konuşmada bağlantı ve muadele mesajı verdi. Akdemir, “Aşure Ayı ayının bereketi ve manevi gücü ülkemize ve milletimize huzur, başarı, irtibat ve beraberlik getirecektir. Tek ayrımsız yaşayış ve zümrenin provakatif eylemleri temas ve bütünlüğümüze uymazlık veremeyecektir” dedi. Ağır Sıklet katılımla gerçekleştirilen etkinlik, çekilen ajanda fotoğrafları ile sona erdi.

Etkinliğe antrparantez; Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, Aliağa İlçe Güven Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Akyüz, İlçe Müftüsü Ramazan Çoşar, DOĞRU Öğür Aliağa İlçe Başkanı Yaşar Çipo, Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Başkomutan Sağlam, Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Yiyitalp da katıldı. – İZMİR

Share: