MHP’li Öztürk: “2023 seçimlerinde bu vatanın milliyetçi evlatları kazanacak”

MHP Kırıkkale Saylav Halil Öztürk, “2023 seçimlerinde Garplı ülkeler ve ona sığınan hareket birlikçileri değil, bu vatanın ekmeğini, suyunu helal bellemiş milliyetsever evlatları kazanacak.” dedi.

Öztürk, Meclis’te düzenlediği matbuat toplantısında, Türkiye’nin güçlendiğini, değme alanda gitgide henüz da ön plana çıktığını belirtti.

Cumhur İttifakı’nın anne hedefinin “Şef mutluluk Türkiye” olduğunu aktaran Öztürk, bu hedefe duyulmak üzere mücadelelerini sürdürdüklerini vurguladı.

Kavim İttifakı’nın ise mütevazı açıklamalarda bulunduğunu, paralı anketlerle psikolojik avantaj sağlamaya çalıştığını belirten Öztürk, “Yöntem cambazları, henüz açıkladığınız çıban, yüklü anketlerle birlikte referanduma gitme sayısı olan 360 milletvekili sayısına ulaşamıyorsunuz.” ifadesini kullandı.

MHP’nin, Türkiye’nin anne sigortası olmaya bitmeme edeceğini dile getiren Öztürk, “2023 seçimlerinde MHP’nin bugünden elan işlek aynı şekilde TBMM’dahi baziçe edilmesi büyük ehemmiyet yeryüzü etmektedir. MHP’nin TBMM’dahi faal olması etmek içeride ve dışarıda Türkiye’ye cebin üçkâğıt arayışında olanların de hüsrana uğraması gelmek olacaktır. 2023 seçimlerinde Batılı ülkeler ve ona sığınan Türkiye zarfında rastgele alandaki ve temas çeşit iş birlikçileri değil, bu vatanın ekmeğini, suyunu helal bellemiş milliyetçi evlatları kazanacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

Öztürk, Kırıkkale’de yapılan yatırımlara değinerek, şehirde ihtiyaç duyulan hizmetlere ilgili da bilgelik verdi.

Kırıkkale’nin yatırımcılara balaban fırsatlar sunduğunu kaydeden Öztürk, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile TCDD Umumi Müdürlüğünün planladığı ve yürüttüğü çalışmalarda ’25 lojistik merkez’ konusunda Kırıkkale’mizin kesinkes genişlik içine alınması gerektiğine inanıyoruz.” diye niteleyerek konuştu.

Share: