Modacı ve Tasar Çizimci Andıç, tıpkısı ilki gerçekleştirecek

Modacı ve Tasarımcı Andıç, bire bir ilki gerçekleştirecek

İSTANBUL – Ünlü Modacı Cafer Andıç, mayıs ayında yapacağı defilede 50 modelin birlikte hususi kişilere bile podyumda düz vererek tıpkısı ilki gerçekleştirecek.

Ünlü Modacı ve Tasarımcı Cafer Andıç, tıpkı ilki gerçekleştirecek. Andıç, mayıs ayında yapacağı defilede 50 ünlü modelin yanı sıra 5 down sendromlu, 5 sara hastası, 5 kimsesiz yurdunda yetik kız çocuğu ve modelliğe taraf vermiş amma yapamamış 5 kız çocuğunun saha alacağını söyledi. Yapacağı mücahede için hususi tıpkı ekip kuran Muhtıra, defilenin moda turizminde çokça curcunalı getireceğini ifade etti. Muhtıra, sponsor almadan zat imkanlarıyla yapacağı defilede mor tıpkısı halı üzerinde parçalarını sergileyecek.

“Podyumda Ayrıksı Ulusoy, Wilma Elles kadar adlı isimler bile meydan matlup”

Modacı ve Tasarımcı Cafer Muhtıra, mayıs ayında yapacağı defilede, podyumda herkesin heyecanla izleyeceği ve yakından çalmak istediği mankenlerin olacağını söyledi. Adlı mankenlerle görüşmelerinin bitmeme ettiğini belirten Andıç, “50 modelimiz olacak. Görüşmelerim devam ediyor amma beş altı isim vermem gerekiyorsa, Ayrıksı Ulusoy, Wilma Elles, Ece Gürsel kabil isimler olacak” dedi.

“Defile mayıs ayının akıbet haftası gerçekleşecek”

Defilenin mayıs ayının son haftası olacağını söyleyen Andıç, “Çalışmalarım hemen devam ediyor. Bunun amacıyla da hususi bire bir grup kurdum. Türkiye için iri moda alanında hem dahi moda turizminde çok curcunalı getirecek bire bir giyim gösterisi olacak. Defilemiz mayıs ayının serencam haftasında gerçekleşecek” diye konuştu.

“Dünyada bire bir ilki gerçekleştireceğim”

Dünyada aynı ilki gerçekleştireceğini dile getiren Modacı ve Tasarımcı Cafer Muhtıra, “Dünyada ayrımsız ilki gerçekleştireceğim. Bunun haddinden fazla araştırmasını yaptım. Burada 50 lime modelimiz olacak. Bunun 20 tanesi dal düzeyde mümasil olacak. 20 lime de ekstra hususi çocuklarımız olacak tutarga, down sendromlu çocuklarımız üstelik olacak. Mor tıpkı halı üzerinde iyice bir defileye imza atacağım. Tek destek tek sponsor almadan ağız ağıza ferdî gücümle yapacağım” ifadelerini kullandı.

Share: