Müge Anlı ile Şekerli Sert’te ilginç anlar! Kocasına iki posta kafa atıp başlı saplayan eş programa mühür vurdu

ATV’nin gündemden düşmeyen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına kocasını özlemek amacıyla gelen Remziye Aheste, eşinin kaçarken yanı sıra bezgi eşyalarını bile götürdüğünü argüman etti. Dolandırıldığını söyleyen Remziye Güç’in kocasını dövdüğü anları anlatması ise Müge Anlı dahil herkesi hayrete düşürdü.

“ALTINLARI ALIP KAYIPLARA KARIŞTI”

Remziye Ağır Sıklet, eşinin kaçarken birlikte kendisine ilişik olduğunu sav ettiği 16 şerha Ağababa altını, benzeri çeyrek, gelişigüzel biri 53 gram olan 5 sunum sarığıburma bilezik ve dükkanın iki maaş cirosu olan 40 bin lirayı üstelik aldığını söyledi. Sürekli çarpışma ettiği eşinin kayıplara karıştığını belirten Remziye Şiddetli, 24 yıl süresince eşinin çalışmadığını anlatım ederken “Ben çalıştım o yattı” dedi.

“GECELEYIN PASTANECİNİN KIZI ARIYOR”

Kocasının kendisini aldattığını düşündüğünü tez fail Remziye Alçak, eşinin pastanecinin kızın methettiğini söyledi. Pastanecinin kızının Esat Yoğun’i geceleri aradığını de dile getiren Remziye Dokunaklı, ‘Gece 3’te ego kardeşimi dahi aramam bunu kadınlar arıyor” ifadelerini kullandı.

“EŞİME ESAS ATTIM, ÇİVİ SAPLADIM”

Kaçan kocasını tıpkı bahaneyle haykırmak talip Remziye Kısık, dükkanın önündeki tüpleri bile bile sine almadığını ve eşine “Ben çok üzücü hastayım” diyerek yanına çağırdığını söyledi. Dükkana mevrut Esat Gösterişli, tüpleri istek taşırken eşinin saldırısına uğradı. Arkadan kocasının kafasına vuran Remziye Sakil, Esat Korkulu’in düştüğünde kafasını buzdolabına vurduğunu de söyledi. Remziye alınan paralarının hesabını sormuş, eşi ise bunu yalanmış. Ardından Yoğun çifti karakolluk oldu. Eşine çabukluk uygulayan Remziye Sakil’in olayın detaylarını anlatırken izleyenleri hayrete düşürdü. “Ben de on paralık hile namevcut” diyen Remziye Ciddi, eşine beş altı yol kelle attığını açıkladı. Eşine çiban attıktan sonra vurmaya bitmeme ettiğini belirten Remziye Çetin, ayağa kalkmaya çalışan eşine çivi sapladığını söyledi. Eşinden için “Adalet etti” diyen Remziye Ciddi Müge Anlı’nın bile ağzını peyda bıraktı.

Share: