Öğün Yılmaz: “Sonuç acı amma biz oyundan ve mücadeleden memnunuz”

Altay Maharet Sorumlusu Öğün Yılmaz, skorun elem olduğunu amma önceki karşılaşma amacıyla ortaya koydukları performanstan memnun olduklarını söyledi.

Spor Küfe 1. Lig’in açılış maçında Altay, mihman ettiği Samsunspor’a 2-0 aşınmış oldu. Maçın arkası sıra planlı matbuat toplantısında Altay Maharet Sorumlusu El Yılmaz, maçı değerlendirdi.

Sefer Yılmayan, “Maça gergin başladık, Samsunspor henüz faal başladı. Ancak bunu acele üzerimizden attık ve dengeyi sağladık. Golü yediğimiz dakikaya kadar üstünlüğü üstelik ele almıştık. Biraz talihsizlik, az buçuk kondisyon hatasında gol oldu. İkinci yarı biraz elan bol başladık oyuna. Devre arasında hocamızın yaptığı değişikliklerle daha konsantreydik. Hele duran toplarda bir nice pozisyona girdik, karamboller oluşturduk. Maçın artık sonuç bölümünde riske girerek dörtlü defansa döndük ve aynı forvet daha aldık oyuna. Az Buçuk etkin olduk ama geride riziko almıştık. Kontrataktan ikinci golü yedik. İlk karşılaşma için serencam zehir ama tığ oyundan ve mücadeleden memnunuz. Maharet ve taktik kendisine yüreklerini sahaya yansıttılar. Önümüzdeki haftalar için oldukça iyi sinyaller verdiler. İnşallah mail zamanda yıpranmamış gelen 2 arkadaşımızla bu arada istediğimiz yere geleceğiz” dedi. – İZMİR

Share: