Ordu haberleri… Başkent’te Cıvıl Cıvıl Büyükşehir rüzgarı

Başkent’te Kargaşa Büyükşehir rüzgarı

Ankara Ulus Bahçesi’nde düzenlenen ‘Tam Bana Bakarak Festivali’nde Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin standı çok sayıda misafiri ağırladı

ANKARA – Ankara Millet Bahçesi’nde, DOĞRU Parti Yerli Yönetimler Başkanlığı aracılığıyla gençlere yönelik düzenlenen ‘Tam Bana Göre Festivali’nde yerini düz Ordu Büyükşehir Belediyesi standı, önceki günden bunaltıcı deste görürken Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler bile misafirlerini ağırladı.

SELIM Fırka Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen festival, Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla kapılarını ziyaretçilerine açtı. Türkiye’nin dört bir yanından katılımın olduğu festivalde Kalaba Büyükşehir Belediyesi dahi yerini aldı. Büyükşehir Belediyesi’nin lansman standı festivalin önce gününden ziyaretçilerin yavaş ilgisiyle karşılaştı.

Festivale katılan Kalaba Büyükşehir Belediye Reisi Dr. Mehmet Hilmi Güler birlikte, belediye standında misafirlerini ağırladı. Festivalin evvel gününde Cıvıl Cıvıl Büyükşehir Belediyesi standını müzakere fail sakat bakanlardan Cevdet Yılmaz, Ordulu olan YANLIŞSIZ Fırka İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, birçok ilin milletvekilleri, büyükşehir şehremaneti başkanları, bürokratlar, ilçe uray başkanları, Ankara’daki Ordulular ve Ankara’da öğrenim gören Ordulu öğrenciler, Komutan Güler ile benzeri araya gelerek hem dostça etti, hem kuruntu alışverişinde bulundular. Komutan Güler, ziyaretçilere Kalabalık fındığı ile Kybele Çikolatası kabil ürünlerden ikramlarda bulunarak, Kalaba Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar üzerine kendilerine bilgiler verdi.

“Standımız vahim bağlam görüyor, herkesi bekliyoruz”

Festivali değerlendiren ve evvel günden Büyükşehir Uray standına ciddi ilginin olduğunu nâkil Başbuğ Güler, Ankara’da zinde herkesi festivale ve Kargaşa standına çağırma etti. Mutat belediyeciliğin dışında birçok alanda yaptıkları çalışmaların festivalde seçkin yaştan ziyaretçilerin beğenisini kazandığını dile getiren Güler, “Klasik belediyeciliğin dışında yaptığımız tarım, turizm, teknoloji, enerji ve daha bir nice alandaki çalışmalarımız balaban beğeni topluyor. Siftinlik standımızda yürümekte ağırlık yaşıyoruz, adeta bir ziyaretçi akını var. Tığ parçalanmamış Ankara’da yaşayanları hem fındığımızı hem çikolatamızı hem de bir nice çalışmamızı görmeye çağırma ediyoruz” dedi.

Kargaşa Büyükşehir Belediyesi standında gençlere müteveccih hayata geçirilen icraat özellikle doğmak amacıyla bilişim, spor, teknoloji, eğitim, tekellüm ve sosyal ameliyat alanında yapılan çalışmalara ilişkin görsel ve mahsulat düzlük alırken, bu icraat standı müzakere edenlerin üstelik iri beğenisini topladı.

Renkli görüntülere sahne olan festivalde, Ordu Büyükşehir Belediyesi standı 9 Ekim’e büyüklüğünde konuklarını ağırlamaya devam edecek.

Share: