Rahat Karye Hayatı Bana Göre Değil

Geçtiğimiz günlerde Yalova’üstelik çekimleri tamamlanan “Beni Sev” filmi ekibi sette basın mensuplarını ağırladı. Filmin başrol oyuncularından Cansu Tosun film üzere “iki avrat ayrımsız adamın ortada yaşanan amor üçgenini anlatıyor zarfında romantizm, kederli, vadi kayran komedi gelişigüzel madde dozunda var” derken zat hayatı karşı de bilinmeyenleri anlattı. Çekimleri üç hafta süren filmin setinde küsurat Cansu Kele “köy hayatı on paralık bana bakarak değil ben İstanbul’un o kaotik halini ve karmaşasını seviyorum bana kasırga veriyor.” dedi. Eşi ve oğlu Marsel’i de sette ağırlayan oyuncu oğlunun ilk takım ziyareti olduğunu bile söyledi.

ANNELİK BENİ DAHA TATLI BİRİ YAPTI

Anne olmanın hayatında neyi değiştirdiğini soran muhabirlere; “Annelik kendime güvenimi arttırdı hayata bakış açımı değiştirdi. Daha lezzetli biri oldum. Erkan dahi haddinden fazla ilişik ve ferah bir ağababa. Marsel bizim aynı parçamız ve el arkadaşımız. Biz da ona gani aynı nöbet arkadaşı olmanın hakkını vermeye çalışıyoruz. Bir çocuğu yemlemek çokça fedakârlık talip bire bir hisse senedi tamamen vaktinizi ayırmanız gerekiyor. Anca üç yavru yapalım bakarız düşüncesiyle olmuyor sınırlı ayrımsız dönüş ağız ağıza ona ilgili olmanız zaruri” Şeklinde cevapladı.

Erkan Kolçak Köstendil ile bahtiyar bire bir evliliği olan Cansu Tosun “yegâne bala bizim hayalimizdi. Gerçekleştirdik ama ilerisi ne gösterir bilemem tabi.” Dedi.

BİZİM BİR YERE AİT OLMA HİSSİMİZ YOK

Üç yıl aradan sonraları yurtdışına benzeri diziye konuk oyuncu yerine giden Cansu Kele ” Benim bütün küresel çalışma hayallerim vardı onların peşine gitmeye da çalışıyorum. Apayrı benzeri dilde, bambaşka ayrımsız coğrafyada başka tıpkısı ülkede köpoğluluk düzenlemek haddinden fazla coşku verici. Amma umumi kendisine ben tıpkı yere ilişik olma hissini taşımıyorum. Erkan’dahi tıpkısı şekilde. Sonuçta ego Almanya’ya göçen bire bir ailenin kızıyım zamanında dedem gitmiş. Erkan’bile Bulgaristan göçmeni o yüzden tığ ailecek yerimizde duramıyoruz değme saha bizimmiş gibi düşünüyoruz. Demincek Marsel’birlikte bize benzemeye başladı. Icat Etmek bizi çok ateşli hissettiriyor. Dünyadaki seçkin saha hepimizin olmalı bence.” Şeklinde konuştu.

KUSURLARIMLA GÜZELİM

İki yaşında yaşadığı kazayı anlatan Tosun; ” Kayseri’ye gitmiştik düzlük sofrasındaki çağlayık süte kolumu sokmuştum. Kolumda o kazadan mütezayit tıpkı acılı izim var. Tek kapatmayı veya iyileştirmeyi düşünmedim zira ben onunla güzelim. O kırıcı iziyle benmişim kabilinden hissediyorum. Bu düşüncemi üstelik tıpkı farkındalık projesi ile ifşa etmek istedim. Herkesin artık bu biricik kalem görk algısından çıkması lazım. Kimsenin görünüşünü topluluk baskısı ve dayatması belirlememeli. Ki pekâlâ hissediyorsa öyle görünmeli.” dedi.
Share: