Rum Sigorta The Hammers Ödülleri’nde sim ödülün sahibi oldu

Rum Sigorta, Türkiye’deki pazarlama ekiplerinin başarısını değerlendiren “The Hammers Awards” bağış töreninde “Sunma İyi Veri Odaklı Pazarlama” ekibi kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu. Bu yıl ikincisi düzenlenen The Hammers Awards’ta 2020 yılında da sigortacılık sektöründe “En dolgunca Pazarlama Mızıka Ödülü”dal kazanan Rum Sigorta, Müşteri Analitiği (DONUK) projesiyle pazarlama alanındaki başarısını kullanılmamış benzeri ödülle tescillemiş oldu.

Müşteri analitiği alanındaki çalışmalarını pazarlama faaliyetleriyle muvaffakiyetli ayrımsız şekilde birleştirmelerinin bu ödüle layık görülmelerini sağladığını rapor fail Küçük Asya Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören, MAT projesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını daha kesin anlayabildiklerini ve ihtiyaçlarına aktif bir şekilde karşılık verebildiklerini belirtti.

The Hammers Awards’ta sim ödüle müstahak görülmekten âlem nazik tıpkı mutluluk duyduklarını söyleyen Gören “Müşterilerimizin sadece sigortacılık değil, bilcümle davranışsal verilerini güçlü ayrımsız şekilde işleyerek ve anlamlandırarak kamera memnuniyeti ve bağlılığını artırmayı hedefliyoruz. Şişman veriyi sistemli tıpkı biçimde, yapay zeka ve istatistiki öngörü modelleri üzerinden işleyerek, vukuf kaynaklarını sonsuz genişletiyoruz. Müşterilerimizin şirketimize kattığı ve katmalarını öngördüğümüz değeri ölçümleme imkanına sahibiz. Ayrıca, çağ içi ve sektör dışında, kitap ve hizmet alımlarında ikbal, tabiat, ihtiyaç, doğrulum, tercih ve davranışları üzerinden şekillendirilen haddinden fazla boyutlu segmentasyon yapısı üzerinden kendilerini elan geniş benzeri perspektiften tanıyabiliyoruz. Proje çıktılarını; tutundurma, müşteri deneyimini düzeltme, fiyatlandırma, hasar ve ödence süreçlerini düzeltme gibi bir nice alanda değerlendirmekteyiz” diye konuştu.

The Hammers 2021 ödül töreni 3 esas küme etrafında şekillenen 41 zir kategoriden oluşuyor. The Hammers Awards, pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında çalışmalar üreten şirketleri, bu alanda yapacakları bakir projeler konusunda teşvik edip başarılarının belgelenmesini sağlamayı amaçlıyor. Muvaffakiyet kriteri; ekiplerin sene boyunca yapmış oldukları proje ve çalışmaların, bütçeden bağımsız milletvekili yerine şirket hedefleri ile örtüşmesi ve sektöre eş teşekkül etmesi adına belirleniyor.

Küçük Asya Sigorta’dan el telefonu sigortasında eke dijital işbirliği

Anadolu Sigorta bu sene da The Bodrum Cup’ın gold sponsoru

Küçük Asya Sigorta, Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksinde!

Küçük Asya Sigorta’ya Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı dürü

Share: