Sâdır tartışmada dükkanına mevrut müşterisini silahla vurdu

Kastamonu’da güzellik salonu dükkanında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üstüne gelişim yeri sahibi, müşterisini silahla vurdu. Olayın peşi sıra gözaltına alınan hisse senedi yeri sahibi tutuklandı.

Edinilen bilgiye bakarak, Kuzeykent Mahallesi Üstün Sokak’ta mevcut bire bir kuaför dükkanında hareket yeri sahibi E.G. ile M.C.C. arasında tartışma artık. Gücük sürede büyüyen ağız dalaşı kavgaya dönüştü. Çarpışma sırasında tabanca ile E.G., müşterisi M.C.C.’ye üzücü açtı. M.C.C., vücuduna kullanılmış fail kurşunlar cihetiyle dal ve kıç bölgesinden yaralandı. M.C.C., olay yerinden uzaklaşarak kişi imkanlarıyla Kastamonu Terbiye ve Araştırı Hastanesine gitti, yaşanan kavgada yaralanan E.G. bile hastaneye gönderme edildi. Vatandaşların ihbarı üzerine fenomen adına polis ekipleri irsal edildi.

Tedavisinin peşi sıra gözaltına alınan E.G. ve M.C.C., emniyetteki işlemlerinin peşi sıra adli makamlara atıf edildi. E.G., Bekçi Sulh Hakimliğince tutuklanarak cezaevine teyit edilirken, M.C.C. ise adli taharri şartıyla azade bırakıldı. Olayla ilişkin anket bitmeme ediyor. – KASTAMONU

Share: