Sâdır tartışmada dükkanına mevrut müşterisini silahla vurdu

Kastamonu’da kuaför dükkanında sâdır tartışmanın kavgaya dönüşmesi konusunda gelişim yeri sahibi, müşterisini silahla vurdu. Olayın ardından gözaltına alınan iş yeri sahibi tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Kuzeykent Mahallesi Faik Sokak’ta kâin benzeri kuaför dükkanında hisse senedi yeri sahibi E.G. ile M.C.C. ortada tartışma imdi. Gücük sürede büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. Uğraş sırasında tabanca ile E.G., müşterisi M.C.C.’ye biberli açtı. M.C.C., vücuduna hamiş fail kurşunlar cihetiyle dal ve fut bölgesinden yaralandı. M.C.C., fenomen yerinden uzaklaşarak kişi imkanlarıyla Kastamonu Yetişek ve Araştırma Hastanesine gitti, yaşanan kavgada yaralanan E.G. de hastaneye sevk edildi. Vatandaşların ihbarı konusunda olay namına polis ekipleri gönderme edildi.

Tedavisinin arkası sıra gözaltına alınan E.G. ve M.C.C., emniyetteki işlemlerinin arkası sıra adli makamlara gönderme edildi. E.G., Gümrük Kolcusu Hazar Hakimliğince tutuklanarak cezaevine teyit edilirken, M.C.C. ise adli arama gibi serbest bırakıldı. Olayla ilişik anket bitmeme ediyor. – KASTAMONU

Share: