Seçimlere az azıcık kaldığında DOĞRU Parti’den kritik kadem! 5 memleket başkanı değiştirildi

11 ilde katabolizma yaratıcı depremlerin peşi sıra bütün gözler 14 Mayıs’ta yapılması planlanan seçimlere çevrilmişti. Binlerce insanın sarsıntı bölgesinden ayrılması ve şehirlerin çöküntü yığınına dönmesi seçimler için tıpkı istifham işareti doğurdu.

“MİLLETİM 14 MAYIS’TA GEREĞİNİ YAPACAK”

Cumhur Reisi Erdoğan ise söylentilere son noktayı koyarak geçtiğimiz çevrim yaptığı açıklamada, “Şurası gani bilin kim bu budun, inşallah vakti geliyor, 14 Mayıs’ta gereğini yapacaktır. Katiyen bu tuhaf zayıf kibritçi atanlara bile prim vermeyecektir.” ifadelerini kullandı.

5 KENTTE İL BAŞKANLARI DEĞİŞTİRİLDİ

Gelişmeler dikkatle izlem edilirken DOĞRU Öğür’de beş ilin el başkanı değiştirildi. DÜRÜST Tümen’de Balkı, Aksaray, Bartın, Kırklareli ve Van mülk başkanlıklarına tayin yapıldı. Doğru Öğür Teşkilat Başkanlığı sosyal iletişim araçları hesabından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı ve DÜRÜST Öğür Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensibiyle Balkı İl Başkanlığına Orhan Güngör, Aksaray İl Başkanlığına Hamza Aktürk, Bartın İl Başkanlığına Yaşar Aslan, Kırklareli İl Başkanlığına Yunus Ercan Dağtaş ve Van İl Başkanlığına Emre Güray’ın atandığı bildirildi.

Açıklamada, bu illerde görev eden çarkıt el başkanlarına bugüne büyüklüğünde gösterdikleri özveren düzentileme ve gayretleri zımnında teşekkürname edildi, yıpranmamış memleket başkanlarına bile başarılar dilendi.

Share: