SELIM Öğür Mahmudiye İlçe Başkanı Uçarer’den Belediye Reisi Gündoğan’a eleştiri

SELIM Fırka Mahmudiye İlçe Başkanı Gaye Uçarer, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan’a yönelik eleştirilerde bulundu.

Uçarer, yaptığı kayıtlı açıklamada, Gündoğan’ın, Erke ve Bittabi Kaynaklar Bakanlığınca ilçede planlı erke hatlarını meydan altına kabul etme çalışmalarının uray eliyle yapılıyormuş kabil gösterdiğini savundu.

Mahmudiye’deki bu yatırımın vekillik tarafından yapıldığını aktaran Uçarer, şunları kaydetti:

“Erke ve Bittabi Kaynaklar Bakanlığı ile görüşmelerimiz sonucu Mahmudiye’ye YANLIŞSIZ Tümen İl Başkanı Zihni Çalışkan’ın de gayretleriyle 12 milyon lira envestisman kazandırdık. Envestisman kapsamında ilçemizdeki ruh telleri ve hatlarının yoğun düz altına alınma çalışmaları son yordam devam ediyor. Yani ilçemiz güzelleşiyor. Gelgelelim, bazıları cafcaf kapma yarışına girmekten eksantrik hiçbir şey yapmıyor. Henüz önce gaz üstüne dahi bulunan başkan aynısını yapmıştı. Maatteessüf şaşırmadık. Hükümetimizin yaptığı yatırımların önüne geçip foto çektirmek ve ardından bu yatırımları kendileri yapıyormuş kadar gösterme çabasına kullanmak bellek tutulmasından ayrıksı tıpkısı öz değildir. Bizi izlemeye bitmeme etsinler. Mahmudiyeli hemşehrilerimiz değme şeyin farkında fakat biz esasen birlikte hatırlatmış olalım. Algı çabasına kaldırmak yerine bakım çabasına girilsin kim kazanan Mahmudiye olsun. Hemşerilerimiz üzere var gücümüzle hizmet üretmeye bitmeme ediyoruz.”

Share: