Serencam zaman haberi… Bolu deplasmanı dönüşü kaymakamlık yapan Denizlispor’da 2 yaralının tedavisi sürüyor

– Bolu deplasmanı dönüşü kaymakamlık işleyen Denizlispor’da 2 yaralının tedavisi sürüyor

Denizlispor, ilçe sonrası yaralıların durumu hakkında açıklama yaptı

DENİZLİ – Boluspor ile deplasmanda oynadıkları müsabaka sonrası kente dönme yaparken kaymakamlık geçiren Denizlispor kafilesindeki yaralıların durumu için izah yapıldı. Denizlispor Kulübü, futbolcu ve malzemeci tevessül etmek üzere 2 kişinin tedavisinin sürdüğünü belirtirken, diğer yaralıların taburcu olduğunu açıkladı.

Afyonkarahisar’a sınırlanmış Evciler ilçesi Gökçek mahallesinde 15 Ekim Cumartesi günü meydana gelen kazada, 3-0’lık Boluspor mağlubiyeti sonrası kente çağ işleyen Denizlispor kafilesinin 20 AAG 263 plakalı ikinci aracı, güdücü İsmail Gürpınar’ın kontrolünden çıkmasıyla beraber kayarak devrildi. Kaza sonrası yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Deplasman dönüşü yaşanan kazanın arkası sıra Denizlispor, yaralıların hakkında izah yaptı. Leğen kemiğinde fay olan futbolcu Ahmet Uğurlu ve 4 durumunda kırık olan malzemeci Tutku Karakaya’nın tedavilerinin sürdüğünü tamlayan Denizlispor, futbolcu Mehmet Muazzez Muhteriz, basın danışmanı Altay Varol ile masör Recek Avcu’nun otama gördüğü Özel Denizli Tekden Hastanesi’nden taburcu olduğunu açıkladı. Farklı belli belirsiz gaileli 6 kişinin ise ayrımsız bölüm ayak tedavisi gördüğü öğrenildi.

Share: