Son Zaman | YEĞEN, TIR KAZASINDA ÖLDÜ

Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde, kullandığı TIR ile önündeki TIR’a arkadan çoğaltan Mehmet Kara (43) ve beraberinde olan yeğeni Betül Kişmiri (16) hayatını kaybetti.

Kaza, dün saat 21.00 sıralarında Keçiborlu- Dinar uğrunda meydana geldi. Mehmet Yağız kullandığı 32 PP 128 plakalı, taşımalık hamile TIR ile bire bir yönde ilerleyici A.A.K. yönetimindeki 15 NH 375 plakalı TIR’a çarptı. İhbar üzerine ilçe yerine itfaiye aracı, güllabi ve afiyet ekipleri sevk edildi. Ekipler, Mehmet Yağız ile yanındaki yeğeni Betül Kişmiri’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Kişmiri ve yeğeninin donmuş bedenleri, ölü açımı geçmek için hastane morguna götürüldü.

Öte yandan kaymakamlık sonrası TIR’lar, çekiciyle yoldan kaldırıldı. Değişik TIR sürücüsü A.A.K. ise ifadesi uyarlanmak amacıyla uyanık karakoluna götürüldü.

AMCA- YEĞEN TOPRAĞA VERİLDİ

Isparta’üstelik baba yarısı- yeğen, TIR kazasında öldü (2)

Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde, amcası Mehmet Kara’nın kullandığı TIR’ın önündeki TIR’a arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden Betül Yağız, toprağa verildi. cuma namazı arkası sıra Işıkkent Mahallesi’ndeki Hamidabad Camii’nde sonuç yolculuğuna uğurlanan Betül Kişmiri’nın cenaze törenine Isparta Vali Yardımcısı Cemil Kılınç ile haddinden fazla sayıda vatandaş katıldı. Cenazede baba Amaç Esmer yaş döktü. Betül Yağız’nın tıpkı süre ilk İzmir’de işlek akrabalarının yanına gittiği, amcası Mehmet Yağız ile birlikte Isparta’ya dönerken, kazada öldüğü öğrenildi. Ayrımsız kazada hayatını kaybeden TIR şoförü olan amca Mehmet Karaca dahi Yalavaç ilçesine bağlı Yukarıkaşıkara köyünde toprağa verildi.Share: