Teşekkürler Türkiye

Sözcü hoşgörüsüz inkılap kampanyasının 5. gününde, Edirne’den Artvin’e Sinop’fecir Mersin’e Türkiye’nin tamamından binlerce okurumuz aradı ve şu asıl kadar ceride biriktiren 2500 okurumuz ulama sağladı.

Arayan diğer binler ise daha çok gazete biriktireceğini ve kampanyaya katılacağını iletti.

Katılma artarak devam ediyor.

Arayanlar ortada gençler birlikte var, 90 yaşını aşmış okurlarımız dahi var ve bazıları yıllardır evinde biriktirdiği binlerce gazete ile bu kampanyaya yardım sağlıyorlar.

Bugüne büyüklüğünde sektörde bu ölçüde başarıya erişmiş tıpkısı mankafa dönüşüm kampanyası olmadı.

Türkiyenin seçme noktasından gönderilen gazeteler bize ulaşmaya başladı…

OKURLARIMIZ BİRİKTİRDİKLERİ ESKİ GAZETELERİNİ NASIL GÖNDERECEK?

Evinde SÖZCÜ grubu gazeteleri biriktiren okurlarımız, (0212) 708 50 60 numaralı telefonu arayarak ya birlikte sozcu.com.tr/geridonusum adresinden taleplerini bize ulaştırabilecek. Okurlarımızın kayıtları alındıktan sonra biz de gazeteleri, okurlarımızın kapısından alarak izansız inkılap merkezine ulaştıracağız. Bu sayede elan birkaç ongun kesilerek çevreyi korumuş olacağız hem bile ekonomimize ulama sağlayacağız.

DOĞAYA KATKI SAĞLAYIN

Yapılan araştırmaya göre dünyada tüketilen kâğıdın yalnızca yarısı mankafa kazandırıldığı takdirde temas sene 8 milyon hektar orman korunuyor, 1 ton kâğıdın dümbelek kazandırılması halinde ise 17 ağacın kesilmesi önlenmiş oluyor. Siz üstelik projemize katılarak SÖZCÜ’ye, doğaya ve ekonomimize bindi olabilirsiniz.

 

Share: