TOKİ 20 İlde 204 İş yeri örtüsüz artırmayla satışa çıkaracak

Kasaba, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişko Göz İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 aksiyon yerini 1 Ilkgüz’dahi degaje artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile iş yeri sahibi oluşmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara balaban vesile sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar amacıyla genel ağ üzerinden online yerine birlikte meydanda artırmaya paydaşlık sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si evvelce, 120 kamer vade, Trabzon’bile ise %25 peşinat, 120 kamer vade ile alabilecek.

müzayede 1 Ilkgüz’üstelik yapılacak

Ayan artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’da yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden üstelik (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Kemiksiz artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye El Bankası AŞ ve T.C. Kültür Bankası EKMEK vasıtasıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların birlik şubeleri aracılığıyla akseptans edilecek.

Satışla ilgilendiren uzun bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: