Toplama Yılmaz Kız Arkadaşıyla Görüntülendi

Develik Samyeli’den ayrıldıktan sonraları adı birçok kişiyle mezkûr Çokluk Yılmaz, serencam adına Rüya Demirbulut ile amor yaşamıştı.

BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER

Demirbulut’tan ayrılan Yılmaz, esrarengiz kız arkadaşıyla Arnavutköy’da bulunan bir mekana girerken görüntülendi.

Cem Yılmaz, “Yanınızdaki can sevgiliniz mi?” sorusuna “İyi akşamlar” demekle yetindi.

CEM YILMAZ KİMDİR?

Çokluk Yılmaz (d. 23 April 1973; İstanbul), Türk çizer, komedyacı, stand-up sanatçısı, sinema oyuncusu, senarist, film yapımcısı ve yönetmenidir.

Çokluk Yılmaz’ın esas tarafı Yunanistan’ın Selanik kentinden barhana etmiş, baba tarafı üstelik Sivas’ın Gürün ilçesindendir. 23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul’dahi doğdu. İlköğrenimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulu Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu’nda tamamladıktan bilahare, Etiler Otelcilik ve Turizm Çığır Lisesi’nden çıkışlı oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nin turizm işletmeciliği bölümüne kaydoldu, ancak eğitimini natamam bıraktı.

Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği yardımıyla darülfünun yıllarında Leman gülmece dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, dergi binasının arz ast katında açılan Leman Hars Merkezi’nde gerçekleştirdi. Sonrasında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurdu.

Çokluk Yılmayan, 1998 yılında yönetenliğini Ömer Vargı’nın yaptığı Her Özdek Çokça Güzelce Olacak isimli filmle üçkâğıtçılık mesleği ile tanıştı ve kamera arkasına girişim attı. Bu filmin arkası sıra 2000 yılında Yılmaz Erdoğan’ın Vizontele antetli filminde birlikte azamet aldı.

İçlerinde Türk sinemasının yeryüzü çok seyredilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz ve Yahşi Günindi kabilinden yapımların da bulunduğu on filmde görk aldı ve üç filmde seslendirme sanatçısı namına çalıştı.

Askerliğini 2001’dahi MEBS Okulu ve Eğitim Bilimi Merkezi’nde 18 kamer yapmıştır. Askerliği sırasında Balkan ülkelerinde vazifeli askeri personele stand-up gösterileri yapmıştır.

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra görüntü gösterilerini bile devam ettirdi; gelişigüzel biri merbut gişe oynayan dört ayrı stand-up gösterisi gerçekleştirdi, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası teşrikimesai ile özel konserler kapsamında orkestraya iki kere şeflik yaptı ve darülfünun ziyaretlerinin birleşiminden oluşan aynı DVD çıkardı.

Kariyeri süresince bir nice markanın reklam yüzü oldu, aralarında Panasonic, Telsim, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos, Hepsiburada kabilinden markaların düzlük aldığı firmalar üzere reklam kampanyalarına imza attı. Karikatürlerinin kayran aldığı aynı mektup ve üç filminin senaryolarının kitaplaştırılmış abes de okurların tehlikeli ilgisini çekti.

Sadri Alışık Ödülleri’nde, 4. Yeşilçam Ödülleri’nde ve Brüksel Arsıulusal Bağımsız Film Festivali’nde yer mebzul eş oyuncu ödülüne müstahak görüldü.

2014’te StandartCY ünlü gösterisiyle güzün Amerika turnesine bundan sonra. Yer aldığı film Sapık Aşk, 10 Mart 2017 tarihinde vizyona girdi.

2019’bile gerçekleştirilen mülakatlardan birinde Cem Yılmaz Karakomik Filmler dizisini ve Erşan Kuneri’yi kastederek “Filmler ve dizimi çekerken bozuk günlerin hatırına tıpkısı stand-up yapmayı planlıyorum.” dedi. Diamond Elite Platinum Plus antetli gösterisi amacıyla 2020-2021 yılları arası sahneye imdi.

Share: