Trazonlu Vatandaş, Yolların Durumundan Şikayet Etti; CHP’li Kaya Ulaştırma Bakanı’nın Trabzonlu Olduğunu Hatırlattı: “Ekrem İmamoğlu ile Uğraşmaktan…

CHP Umumi Komutan Yardımcısı Veli Ağbaba ve CHP Trabzon Mebus Ahmet Kaya’nın Trabzon’da dinlediği yurttaş yolların durumundan şikayet etti ve “Daha Çok lütfen halka hizmet etsinler” dedi. Iblağ ve Altyapı Bakanı Adaletli Karaismailoğlu’nun Trabzonlu olduğunu anımsatan CHP’li Kayaç “Ekrem İmamoğlu ile uğraşmaktan buraları tek görmüyor” dedi.

CHP Umumi Komutan Yardımcısı Iye Ağbaba, 29 Ekim Cumhuriyet Altını Bayramı kutlamaları için bulunduğu Trabzon’da; CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kayaç ile gelişigüzel esnafı ve vatandaşları dinledi.

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde Teferruatlı Sokak ve Kunduracılar Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla tıpkı araya mevrut Ağbaba ve Kayaç’ya tıpkı vatandaş yolların durumundan şikayet etti. Yurttaş, “Acilen yolların durumumu düzeltmeleri geçişsiz, bütün yatırımlarını denize dökmüş. Amma daha çok lütfen halka bakım etsinler” dedi.

Kaya, vatandaşa; Eriştirme ve Enfrastrüktür Bakanı Adaletli Karaismaoğlu’nun Trabzonlu olduğunu anımsattı. Yurttaş, “Biliyorum ama bildirme büyük sıkıntıyı biz yaşıyoruz” diyerek karşılık verdi.

Kaya ise Adaletli Karaismailoğlu üzere “Ekrem İmamoğlu ile uğraşmaktan buraları tek görmüyor” dedi. Vatandaş ise “Maalesef haddinden fazla üzgünüz” karşılığını verdi.

Share: