Unico Sigorta’üstelik umum müdür değişikliği

Unico Sigorta, 5 Şubat 2020 tarihinden bu yana Unico Sigorta Umumi Müdürü yerine fariza yapan Ahmet Sertem Çıpa’in görevinden ayrıldığını ve 5 Son Teşrin 2021 tarihi bakımından yerine vekâleten müşareket CFO’su Emine Talay Turan’ın atandığını açıkladı.

Unico Sigorta’nın yaptığı açıklamada şöyle denildi:

“2020 yılından bu yana Unico Sigorta Umumi Müdürü namına fariza fail Ahmet Sertem Çıpa görevinden ayrılmıştır. Ahmet Sertem Çipo’den boşalan Umum Müdürlük görevini, Unico Sigorta CFO’akarsu Emine Talay Turan vekâleten yürütecektir. Sektörün deneyimli ve aktif markası Unico Sigorta; bilgi birikimi, deneyimi ve hareketli sermayedarları ile Türkiye’deki yatırımlarına bitmeme edecektir.”

Emine Talay Turan kimdir?

Marmara Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Emine Talay Turan, heveskâr hareket yaşamına 1993 yılında KPMG Denetleme A.Ş.’bile başladı ve 2001 yılına kadar Kıdemli Teftiş Müdürü kendisine görev yaptı. 2002-2006 yılları ortada MGI Denetleme A.Ş.’birlikte Denetim Ortağı kendisine etkin Talay Turan, elan bilahare 2015 yılına kadar sırasıyla Fleetcorp A.Ş.’bile Ekofaktoring A.Ş.’deve 2015 Kamu Faktoring A.Ş.’birlikte Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi. Kariyerine 2017-2020 yılları arasında DenizBank A.Ş.’üstelik Sayısal İşbirlikleri Yöneticisi kendisine devam etmesinin peşi sıra, 2020 yılı Şubat ayından itibaren Unico Sigorta A.Ş.’bile Finansal İşlerden Mesul Umum Müdür Yardımcısı, İcra Komitesi Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi adına görev yapıyor.

Rum Sigorta’ya “Bireşimli Zekanın Geleceği” alanında birincilik ödülü!

Bitkisel kitap sigortalarında 2022 üretim sezonu açıldı

Share: