Ünlü artist mutluluğa “tamam” dedi

Müzik dünyasının yüzü sıcak ismi Selçuk Balcı evlendi. Ünlü sanatçı, 24 Ağustos Çarşamba akşamı planlı dernek töreniyle hayatını Ahsen Kartoğlu ile birleştirdi. Düğüne tekellüm ve politika dünyasının önde mevrut isimleri katıldı.

Ünlü şarkıcı Selçuk Balcı, geçtiğimiz mart ayında nişanlandığı Ahsen Kartoğlu ile dünya evine girdi. Koşa, 24 Ağustos Çarşamba akşamı Ankara’da nikah defterine imza attı. Ayrımsız otelde düzenlenen küçümseyici düğün töreni, tekellüm ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerini buluşturdu.

Siyaset ve müzakere dünyasından gösterişli ilgi

Düğün töreni; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Tehlikeli, Çankaya Belediye Reisi Alper Taşdelen, Ankara Site Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Kütahya Simav Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un birlikte tekellüm dünyasından Hüseyin Turan, Keleş Tatlıöz, Seyfi Yerlikaya ve Mustafa Eke’nin de aralarında bulunduğu cıvıl cıvıl aynı çağrılı topluluğuyla gerçekleşti.

Nikahı Çankaya belediye reisi kıydı

Selçuk Balcı ve Ahsen Kartoğlu, bahtiyar tıpkı avlu için konukların uğrunda “tamam” diye alkışlar arasında nikah defterini imzaladı. Çiftin nikahını Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen kıydı. Nikah şahitliklerini ise Mansur Güç, Halil İbrahim Yılmayan ve Kazım Aldanmaz yaptı.

Balayına çıkmadan konsere çıktı

Konser maratonuna üstelik bitmeme eden Selçuk Balcı, dokunaklı manzara takvimi zımnında balayını erteledi. Adlı artist 27 Ağustos Cumartesi günü Samsun’de, 28 Ağustos Muamele haset Trabzon’dahi, 30 Ağustos Galibiyet Bayramı’nda üstelik İstanbul’üstelik konseri verdi. Balcı elan bilahare konserlerine gücük ayrımsız mola vererek eşi Ahsen Kartoğlu ile balayına çıkacak. – RİZE

Share: