Utku Partisi Kurucular Müesses Üyesi Soner Çam, partisinden ricat etti

Yengi Partisi Kurucular Müesses Üyesi Soner Çam, tümen içerisindeki marjinal görüşlerinden yağlık bazı arkadaşlarıyla bu arada Yengi Partisi Umumi Başkanı Beklenti Özdağ’ın azmettirdiği kişilerce darbedildiklerini sav etti.

Çankaya ilçesindeki bir otelde Utku Partisi’nin Kurucular Yerleşmiş Toplantısı düzenlendi. Derinti sırasında üyeler ortada ağız dalaşı bundan sonra. Ardından yaşanan kavgada darbedildiklerini öne süren Kurucular Müesses Üyesi Soner Çam ve partinin Eskişehir İl Başkanlığı üyesi Okkalı Davarcı, polis güçleri merkezine her an Genel Başkan Ümit Özdağ’dan şikayetçi oldu.

Zafer Partisi Kurucular Müesses Üyesi Soner Çam, gazetecilere yaptığı açıklamada, kaostan beslendiği için Özdağ’ın karşısında durduğunu ve tümen içerisinde aykırı olduğunu söyledi.

Özdağ’ın sabahleyin planlı toplantıda kendisine ithamda bulunduğunu öne süren Çam, “Ego de ‘Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni karşına alamazsın. Siz, Türkiye’üstelik iç savaş çıkaracak kaostan nemalanan aynı şahsiyetsiniz.’ dedim. Bilahare bu apar topar içeriden 10-15 kişiye, ‘Bunu atın.’ dedi. Beni çifte tokatla dışarıya çıkarttılar. Otelin bahçesine çıktığımız antlaşma Eskişehir Yengi Partisi üyesi Ağır Sıklet Davarcı’nın, 15-20 gönül ağzını burnunu kırdı.” dedi.

Çam, kurucular kurulundan ve tümen üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.Share: