YANLIŞSIZ Partili Karaaslan, Eskişehir’de sivil sosyete kuruluşu temsilcileriyle buluştu Açıklaması

SELIM Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “Bugün tığ şurası rahatlıkla ve özgüvenle söyleyebiliyoruz, çıktı iddiası çok henüz balaban olan tıpkısı ülkeyiz. Zımnında ‘bu iddianın büyüklüğü nereden geçer’ diye niteleyerek baktığımızda tabii karşılık şehirlerimiz.” dedi.

“2023’e Akilane Site Buluşmaları” programı kapsamında kente mevrut Karaaslan, beraberindeki YANLIŞSIZ Parti Eskişehir Mebus Nabi Cebbar, DÜRÜST Fırka Eskişehir İl Başkanı Zihni Etkili ve değişik ilgililer ile Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki bir fabrikayı gezdi.

Karaaslan ve beraberindekiler, Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde esnafı görüşme edip, ayrımsız kafede gençlerle görüşme gerçekleştirdi. Daha sonraları SELIM Tümen İl Eş Kolları üyelerinin açtığı standı musahabe eden Karaaslan, partililerle ışık çektirdi.

“Türkiye ile ait kurduğumuz çok balaban bire bir görüntü ve kasıt var”

Kentteki ayrımsız otelde Eskişehir’deki sivil topluluk kuruluşu temsilcileriyle bir araya mevrut Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, 2023 yılını çokça önemsediklerinin altını çizdi.

Karaaslan, 2023’ü Türkiye’nin ikinci tıpkısı eskimemiş yüzyıl yürüyüşünün başladığı eşik yerine birlikte tanımladıklarını rapor ederek şöyle konuştu:

“2023’ü çokça önemsiyoruz. Zira biliyoruz kim bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye’nin gelmiş olduğu nokta ve ülkemizin gücü, ülkemizin kabiliyetleri, ülkemizin bütün bu alanlardaki büyümesi elden ülkemiz üzere muktezi değil. Esbak New York’ta gördük. Geçmiş gün Şanghay Zirvesi’nde gördük. Onun öncesinde Balkanlar’da, Rusya- Ukrayna Savaşı’nda gördük ve sâdır o kim elan birlikte görmeye bitmeme edeceğimiz gelişmelerle gelişigüzel bundan sonra Türkiye’nin daha kıvrak ve henüz büyük tıpkı mevki olmasının insanlığın huzuru, barışı ve refahı üzere çokça nazik tıpkısı değeri var. Bugün tığ şunu rahatlıkla ve özgüvenle söyleyebiliyoruz, çıktı iddiası çokça henüz büyük olan tıpkı ülkeyiz. Zımnında ‘bu iddianın büyüklüğü nereden geçer’ diye niteleyerek baktığımızda bittabi yanıt şehirlerimiz. Şehirlerimiz ne büyüklüğünde hayatiyetli olursa bu aheste ülkemize yansıyacaktır. Şehri hararetli kılan da o şehrin insanlarıdır. Bunu üstelik biliyoruz.”

YANLIŞSIZ Parti’nin fütuhat kazanmaya alışkın, temas girdiği seçimden başarıyla çıkacak bir parti olduğunu belirten Karaaslan, “Önümüzde dediğim gibi hemen ittifakımızla ve partimizle ilgilendiren değil, Türkiye ile ilişkin kurduğumuz çokça nazik tıpkısı hayal ve garaz var, ona ulaşmak üzere çabalıyoruz.” diye niteleyerek konuştu.

SELIM Parti Eskişehir İl Başkanı Hareketli da partisinin 2023’e giderken sivil cemiyet örgütlerinin görüşlerini çok önemsediğini belirterek, müşavere kültürüne önem verdiklerini vurguladı.

Toplantıya, DÜRÜST Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Orion, Eskişehir Birleştirme Endüstri Bölgesi Başkanı Bulunmaz Küpe Çiçeği, Eskişehir Endüstri Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, BBP MKYK üyeleri Ahmet Namık Aksungur ve Ahmet Ulupınar, BBP Eskişehir İl Başkanı Iyi Acabay ile başka ilgililer katıldı.Share: