Yolda giden kadına bahis atan tacizci, tepki çekince havaya açtığı dağ sonucu arkadaşını vurdu

Güzeşte akşam Cumhuriyet Altını Caddesi’nde meydana gelen olayda, makine içindeki münasebetsiz, yolda yürüyen kadına sözlü tacizde bulundu. Eş, bağırarak çevreden arkalama istedi. Toplanan hareketli, otomobildeki 4 kişiye aksülamel gösterdi. Bu sırada araçtan inen ibret, belindeki tabancayı çıkararak, havaya 3 ahali üzücü etti. Şüphelinin açtığı ateşte, yanındaki arkadaşı vuruldu.

4 KİŞİ GÖZALTINDA

Şüpheli, görüngü yerinden kaçarken, ayağından yaralanan arkadaşı üstelik ambulansla Tunceli Heybet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis Güçleri, olay yerinde 3 gereksiz kapçık buldu. Otomobille kaçan aynasız ile yanındaki 2 gönül, polis ekiplerince yakalanıp, gözaltına makbuz. Tedavisinin ardından ayağından yaralanan gönül bile gözaltına alındı. Şüphelilerin işlemlerinin sürdüğü belirtildi.

KAMU GÖREVLİLERİNE ANKET

Tunceli Valiliği’nce dahi otomobil içindeki kamu görevlileri için adli ve yönetimsel anket açıldığı belirtilerek, “27.08.2022 günü saat 22.30 sıralarında, Cumhuriyet Caddesi üzerinde tıpkı araçta mevcut şahıslar ile cadde üstünde kâin karı tıpkı vatandaşımız beyninde ağız dalaşı huruç, tartışmaya çevrede kâin vatandaşlarımızın da müdahil olmasıyla olay yerinde arbede yaşanmıştır. Laf vatandaşlarımızın ve güven güçlerimizin müdahalesiyle sonlandırılmıştır. Olay sonrasında Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan emek neticesinde; olaya karışma olduğu belli ve aralarında kamu görevlilerinin da bulunduğu 4 zat yakalanarak gözaltına alınmış, haklarında adli ve yönetimsel anket başlatılmıştır. Konu Valiliğimizce strateji edilmektedir” denildi.Share: