Zafer Partisi Umumi Başkanı Özdağ, temaslarda bulundu

Utku Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ, Bolu’bile ziyaretler gerçekleştirdi.

Garnizon Şehitliği’ni ziyaretinin peşi sıra partisinin İl Başkanlığına mevrut Özdağ, düzenlediği basın toplantısında, Bolu’nun Türk siyasetinde koca benzeri yeri olduğunu belirterek kentle ilişkin düşüncelerini paylaştı.

Özdağ, Bolu’üstelik seçmenlerin, yerel seçimlerde tercihini belirlerken sığınmacılar meselesine karşı makul tepkiyi veren müntehip olarak ön plana çıktığını belirterek, “Umuyorum ki bütün Türkiye de önümüzdeki seçimlerde, Bolu seçmenini örnek alarak, ülkesinin ve çocuklarının geleceğine eş çıkacak, 13 milyon mülteci ve kaçağı vatanlarına yollayacak şekilde Yengi Partisi’ne destek verecek.” ifadesini kullandı.

Bir gazetecinin, “Bolu Belediye Reisi Tanju Özcan’ın fikirleri sizinle dakikasında hemencek benzeri, partinize ayrımsız nida söz konusu mu?” şeklindeki istifham konusunda Özdağ, Özcan’ın sığınmacılarla ilişik fikirlerini beğendiklerini ve desteklediklerini kaydetti.

Özdağ, namına ayrıntı ziyareti gerçekleştirdiklerini dile getirerek, “Yoksa siyasi bir görüşme değil.” dedi.

Özdağ, elan sonradan Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu.

Ardından esnafı üstelik gezen Özdağ ile kendisini siyasi geçmişiyle ait eleştiren bir yurttaş beyninde yavuklu tartışma yaşandı.

Daha sonraları Özdağ, Bolu Belediye Reisi Tanju Özcan’ı ve Bolu Martir Aileleri ve Gaziler Içtimai Teavün ve El Birliği Derneğini ülfet etti.

Share: