Başbuğ Çerçioğlu DP Umumi Başkanı Uysal’ı ağırladı

Demokrat Öğür (DP) Umumi Başkanı Gültekin Tevazulu, Aydınlık Büyükşehir Belediye Reisi Şiddetli Çerçioğlu’nu makamında musahabe etti.

DP Umumi Başkanı Gültekin Tevazulu DP Aydınlık İl Başkanlığı’nın 14’üncü Kıytırık Kongresi için Aydınlık’a geldi. Öğür kongresi öncesi üyesi Münevver Büyükşehir Belediyesi’ni musahabe fail Tevazulu, Kültürlü Büyükşehir Belediye Başkanı Hırslı Çerçioğlu ve CHP’li yöneticiler ile bir araya geldi. Konuşma sonrasında açıklamalarda mevcut DP Genel Başkanı Gültekin Tevazulu, “Altılı Ganyan masa etrafında tıpkı araya mevrut siyasi partiler namına önümüzdeki süreçte adayı ve kadrosu ile Türkiye’yi şişman bire bir erke ile buluşturmak namına mücadele veriyoruz. Altılı Ganyan masanın ortak ferman ile göstereceği adayın değme hal ve şart altında kazanacağı fikrindeyiz” diyerek konuştu. Çerçioğlu’nun projelerini beğeni ile takip ettiğini kaydeden Uysal, Başbuğ Çerçioğlu’na çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyalı Büyükşehir Şehremini Tutku Çerçioğlu de, DP Genel Başkanı Gültekin Tevazulu’a “Kültürlü’a kıvrak geldiniz” diyerek başladığı konuşmasında, DP Münevver İl Başkanlığı kongresinin okşayıcı olmasını dileyerek ziyaretlerinden hava teşekkürname etti.

Ziyarete CHP Kültürlü İl Başkanı Büyük Çankır, DP Ziyalı İl Başkanı Serhat Kişi, parti yöneticileri ve Işıklı Büyükşehir Belediyesi bürokratları katıldı. – AYDIN

Share: