Eskişehir spor: Eskişehir’de ‘Hareketlilik Haftası’ kamp ile başladı

Tepebaşı Belediyesi’nin, Avrupa Ruh Haftası nedeniyle düzenlediği birbirinden renkli ve dosdoğru etkinlikler başlarken, katılımcılar önce yerine doğada kamp yaptı.

Tepebaşı Belediyesi seçkin yıl olduğu kabilinden bu sene bile Avrupa Ruh Haftası’nı birbirinden keyifli ve etkinlikler ile kutlamalı planlıyor. Etkinlikler çerçevesinde bir nice program düzenlenirken, site sakinleri dahi hem ağır ezgi hem bile sağlıklı şekilde fasıla geçiriyor. Bu çerçevede Hasırca Faaliyet Kampı dahi kestirmece 80 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Kampta enstrüman, raks, turnuvalar, yarışmalar, atölyeler, natür yürüyüşü gibi etkinlikler gerçekleştirildi. Katılımcılar, tabiat ortamında keyifle ve metin tıpkısı çağ geçirdikleri üzere Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Çocuklarla zindelik haset

Öte yandan, Hareketlilik Haftası dolayısıyla etkinlikler devam ederken, “Çocuklarla Cıvıltı Günü” ise 20 Ilkgüz Salı günü saat 13.00’te ayrımsız AVM’dahi mevcut korulukta düzenlenecek. Etkinlikte bala zumba, Oralet’in Dünyası Kukla Show, animatörlerle pakt şarkıları, raks, geleneksel oyunlar ve yarışmalar, parkur-gövde atölyesi, spor oyunları, şişme kaydırak, dart ve hareketli langırt oyunları ile buluşacak. – ESKİŞEHİR

Share: