Milli Savunma Bakan Yardımcısı Öz, Kırıkkale’de konuştu Açıklaması

Milli Savunma Vekil Yardımcısı ve Makine ve Kimya Endüstrisi EKMEK (MKE NANIAZIZ) Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Dere, Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri adına MKE KAZANÇ’den haddinden fazla madde beklediklerini söyledi.

MKE NAN yoluyla personelin kaynaşması ve şeriklik aidiyetinin artırılması için Kırıkkale’de düzenlenen “Spor Festivali” etkinliğine, Öz ve MKE YEMEK Genel Müdürü Yasin Akdere katıldı.

Dere, burada yaptığı konuşmada, MKE SERPMEK’nin hem Kırıkkale’dahi hem Ankara’birlikte hem da Çankırı’daki lokasyonlarında başarıdan başarıya koşmaya başladığını söyledi.

Bu başarıların devamının geleceğini aktaran Dere, “Bunun devamı dahi bu yaşayış ortamına ilişkin. Milli Defans Bakanlığı ve ordumuz olarak MKE ATLATMAK’den çok molekül bekliyoruz. MKE NANIAZIZ 1453’e dayanan tarihi ile bu ülkenin lokomotiflerinden birisi. İnşallah bu başarıları artarak devam edecek. Akıbet 2 yıldaki başarılarını görüyoruz. bundan sonra arsıulusal alandaki başarılarını, ihracattaki, personel istihdamındaki katkılarını göreceğiz. İnşallah umum ele bütün alay malay elan nice balaban başarılara diyorum.” diye konuştu.

Akdere ise MKE ZIYAN ETMEK’nin geçmişten geleceğe üstlendiği sorumluluğu elan dahi ileriye götürebilmek üzere daha nazik işlere imza atmaya bitmeme edeceğini vurguladı.

Icra Vekili Yardımcısı Öz, konuşmasının arkası sıra gurur içerisindeki müdürlükler ortada düzenlenen futbol, basket, uçan top ve masa tenisi maçlarında birinci olan mızıka ve personele ödüllerini ikram etti.

Etkinlikte, sanatçı Rabıta Akalın de konser verdi.Share: