BBP İl Başbuğ Yardımcısı Aladağ, mebus namzet adaylığı amacıyla çekilme etti

Nazik Bağlanak Partisi (BBP) Kocaeli İl Komutan Yardımcısı Ömer Gökhan Aladağ, mebus aday adayı olabilmek için görevinden ricat etti.

BBP Kocaeli İl Komutan Yardımcısı Ömer Gökhan Aladağ, 14 Mayıs’ta yapılacak olan umumi seçimin öncesinde mebusluk aday adayı olabilmek için görevinden istifa etti. İl Başkanı Kaan Şengil’i makamında müzakere eden Aladağ, ricat dilekçesini sundu. Şengil ise Aladağ’ın istifasını kabul ederek, çıktığı yolda kendisine başarılar diledi.

Ömer Gökhan Aladağ yaptığı açıklamada, “4 aydır yürütmekte olduğum Balaban Angajman Partisi Kocaeli İl Komutan Yardımcılığı görevimden, 14 Mayıs 2023’te yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili namzet adayı olabilmek için istifa ettim. Çıktığımız bu yolda Rabbim yardımcımız olsun. Kocaeli’miz, ülkemiz ve milletimiz için çalışacak, çabalama sarf edeceğiz. Rabbim utandırmasın. Şimdiden başta Kocaeli doğmak üzere bilcümle ülkemize tatlıca, güzel olsun” dedi.

Kocaeli Üniversitesi’nde önlisans eğitimini kayran ve ticaretle uğraşan 2 çocuk babası Aladağ, 2021-2023 döneminde ise BBP İzmit İlçe Başkanlığı görevinde bulunmuştu. – KOCAELİ

Share: