Eskişehir Büyükşehir Belediye Reisi 13. Raylı Dizge Teknolojileri ve Transport Fuarına Katıldı

Dünyanın sunu eke arsıulusal raylı sistemler endüstri fuarı olan 13. Raylı Sistem Teknolojileri ve Nakliyat Fuarı InnoTrans 2022 Berlin’e katılan Eskişehir Büyükşehir Belediye Reisi Yılmayan Büyükerşen, uray bürokratları ve ESTRAM ekibi, raylı sistemler alanında yaşanan sonuç teknolojik gelişmeleri yerinde gördü.

Toplamda 56 ülkeden 2 bin 770’ten çok katılımcının düzlük aldığı 13. InnoTrans Raylı Sistem Teknolojileri ve Taşımacılık Fuarı, Almanya’nın başkenti Berlin’bile bulunan Fuar Merkzi’nde kapılarını açtı. Fuarda demiryolu teknolojisi, demiryolu altyapısı, şişman transfer, çöz mekanlar ve tünel inşaatı, lokomotifler, aceleci tren setleri, sinyalizasyon ekipmanları, vagonlar ve raylı sistemler alanındaki diğer birlik ekipman ve hizmetler ziyaretçilerle buluştu.

STANTLARI İNCELEDİLER

Dünyanın önde mevrut raylı sistemler şirketlerinin yer aldığı fuara Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bile ortaklık sağladı. Büyükşehir Şehremini Yılmayan Büyükerşen, Genel Sekreter Ayşe Ünlüce, Genel Yazman Yardımcısı Bahir Kaplan ve ESTRAM Genel Müdürü Kağan Garaz Abat fuarda stantları yakından inceledi.

Büyükerşen ve beraberindeki Eskişehir heyeti, fuarda yerini düz dünyaca ünlü yerli ve yabancı raylı sistemler firmalarının stantlarını tek biricik gezerek, bu alanda yaşanan son teknolojik gelişmeler karşı firma yetkililerinden tafsilatlı bilgiler aldılar.

Share: