Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Uğraş, Antakyalı Vatandaşlarla Buluştu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Çarpışma, Antakya ilçesinde vatandaşlarla tıpkı araya geldi. Kavga, Tahtaköprü, Uzunalıç, Maraşboğazı, Karaali ve Alahan mahallelerinde hizmetleri durumunda inceledi ve havza sakinlerinin taleplerini dinledi.

Altyapının yenilenmesi sonrası yapılan beton asfalt ve sulama kanalları gibi hizmetler sebebiyle rahatladıklarını belirten vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek Başbuğ Çekişme’a teşekkürname etti. Cidal, ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmaların sürdürüldüğünü dile getirdi.

“TÜRKİYE’DE HİÇKİMSENİN YAPAMADIĞI KALİTEDE MATBUA ÜRETİYORUZ”

Kırsal Kalkınma Projesini anlatan Cidal, “Tarımla uğraşan 15 bin siftinlik çiftçiyle çalışıyoruz. 3-5-10 dönüm olup dahi kol biçmekten tırsma yazar şehre çökmek talip insanlara köyünde söz diyoruz. Fideyi ve tohumu meccanen veriyoruz. Türkiye’de on paralık kimsenin yapamadığı kalitede ayrımsız tezek yapıyoruz. Gücümüz yettiği kadar tam hizmetleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Cenk, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İmkanlarımızı Hatay’a adil aynı şekilde paylaştırıp, güleryüzlü bir şekilde harıldamak ve sizinle gelişigüzel tıpkı istikamette çapmak amacıyla buradayız, yanınızdayız. Karye hizmetlerinin yıllarca mahallemize getirmediği hizmeti belediyemiz döneminde getirdik. Sorumluluğumuzun bilincinde, şehrimizi ve mahallelerimizi bugünkünden henüz ileriye taşıyacak çalışmaları yapmaya devam edeceğiz.”

Komutan Savaş, henüz sonradan bölgedeki çocuklara okul çantası, kırtasiye malzemeleri ve Hatayspor forması bergüzar etti.

Lütfü Çarpışma’a ziyaretlerinde CHP Hatay milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Delicesine ve İsmet Tokdemir eşlik etti.Share: